اخبار بازی

تاخیر در عرضه سه بازی بزرگ یوبی‌سافت تا سال مالی بعد

سه بازی بزرگ یوبی‌سافت

سه بازی بزرگ یوبی‌سافت تا سال مالی آینده با تاخیر مواجه شدند. این در حالی است که هنوز سال مالی جاری به انتهای خود نرسیده است و همان‌طور که احتمالا می‌دانید در ماه مارچ ۲۰۲۰ خاتمه خواهد یافت.

شرکت یوبی‌سافت با انتشار گزارش مالی جدید خود از تاخیر سه عنوان بزرگ خود یعنی بازی Watch Dogs Legion، بازی Gods & Monsters و بازی Rainbow Six Quarantine تا سال مالی آینده خبر داد که از تاریخ 1 آپریل 2020 تا 30 مارچ 2021 را شامل می‌شود. دو بازی اول اشاره شده به ترتیب قرار بود در تاریخ 3 مارچ و 25 فوریه عرضه شود و در در مقابل، عنوان Rainbow Six Quarantine در حالی که قرار بود در سال مالی جاری عرضه شود اما یوبی‌سافت تاریخ انتشاری برای آن مشخص نکرده بود.

اکنون این سه بازی بزرگ یوبی‌سافت قرار است بین بازه زمانی سه‌ماهه دوم و سه‌ماهه سوم سال مالی آینده منتشر شود. هم‌چنین این ناشر فرانسوی در بیانیه خود از انتشار هر سه بازی خود برای کنسول‌های نسل آینده خبر داد و اظهار کرده عناوین مورد بحث برای پلتفرم‌های نسل بعد بهینه‌سازی خواهند شد.

نکته قابل توجه دیگر نیز بدین شرح است که شرکت یوبی‌سافت در گزارش خود به این موضوع هم اشاره کرد که در سال مالی آینده پنج عنوان مهم AAA منتشر خواهد کرد. سه مورد از 5 بازی مذکور، عناوینی هستند که در ابتدا به آن‌ها اشاره شد. حال دو بازی دیگر توسط شرکت یوبی‌سافت در دستور ساخت قرار دارد که تاکنون از آن‌ها رونمایی نشده و مشخص نیست چه عناوینی هستند.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.