اخبار بازی

Ubisoft حداقل به مدت 1 سال از The Crew پشتیبانی خواهد کرد

Gamereactor مصاحبه ای با creative director عنوان The Crew، آقای Julian Gerighty ترتیب داده که ایشان در صحبت‌هایشان از برنامه‌های خود برای نسخه‌های بتا این عنوان ریسینگ، قبل از عرضه رسمی آن گفته‌اند و تقریبا اشاراتی به سومین بتا The Crew نیز داشته‌اند.

 

آقای Gerighty می گوید: "خب ما در حال آماده کردن آن (بتای دوم) هستیم که به منظور رفع مشکل آخرین بخش های بازی ضروری خواهد بود و همچنین برای اطمینان حاصل کردن از  اینکه لانچ بازی تا حد ممکن بدون باگ خواهد بود. پس از آن (بتای دوم)، شاید یک نسخه دیگر بتا بر روی پلتفرم های دیگر منتشر کنیم که انجام این کار بسیار عالی خواهد بود."

 

وی در ادامه بیان می‌کند که تا یک سال پس از عرضه بازی، کل تیم سازنده، با ارائه ویژگی‌ها و محتوای رایگان، از بازی پشتیبانی و بر روی آن کار خواهند کرد.

با این حرف ها، به نظر می‌رسد که سازندگان، شوق و ذوق بسیاری برای بازی و موفقیت آن دارند.

 

همان طور که قبلا نیز گفته شده، The Crew که 11 سپتامبر برای Xbox 360 عرضه خواهد شد، یک نسخه بتا از آن نیز قرار است برای Xbox One و PS4 در ماه سپتامبر منتشر شود. پس شاید شاهد عرضه آخرین نسخه از بتا برای بهبود و رفع مشکلات و باگ‌های بازی باشیم.

 

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.