اخبار بازی

Ubisoft به اشتباهاتش در Far Cry 4 اعتراف کرد

Stephen McAuley سرطراح فنی Ubisoft Montreal که در توسعه FC 3 و FC4 نقش داشته است، در GDC امسال در مورد تصمیمات اشتباه Ubisoft در قبال بین نسل شدن بازی Far Cry 4 صحبت کرد. در ادامه با بازی سنتر همراه باشید.

او اعتراف کرد که توسعه 4 Far Cry برای هردو نسل کنسول ها، تاثیرات منفی در تصمیمات Ubisoft گذاشته است.
Stephen بیان کرد:"
در تیم گرافیک بازی به ما دستور داده بودند که، سرپرستی نسخه نسل قبل بازی را برعهده بگیرم و با موتور نسل قبلی بازی درست کاری همانند Far Cry 3 برای شیپ بازی انجام بدهیم. ما با انجام کار برروی نسخه نسل قبلی بازی دچار محدودیت های زیادی شدیم، که تاثیر زیادی برروی کلیه تصمیمات ما در پروژه گذاشت. در انتها پروژه ما مجبور بودیم نسخه های Xbox 360 و PS3 بازی را نیز پولش کنیم، این کار اجتناب ناپذیر بود، ولی انجام این کار بدین معنا بود که ما کاری بهتری روی بازی حتی بهتر از Far Cry 3 برروی همه پلتفرم ها انجام دادیم."

Stephen همچنین به تصمیمات اشتباه درمورد سیستم روشنایی بازی اشاره کرد:"
ما همچنین تصمیم به افزایش وضوح و رزولیشن sky occlusion گرفتیم این مورد اولیت بیشتری برای ما نسبت به افزایش وضوح نورپردازی غیر مستقیم بازی داشت.( این موارد بخاطر تولید بازی برای هردو نسل مهم بود) خیلی آسان بود کمتر برای ما دردسر درست می کرد و ما می دانستیم که دست یافتنی بود."

Stephen همچنین بیان کرد Ubisoft قادر بود استفاده از CPU را برای حل سیستم نورپردازی غیرمستقیم به GPU منتقل کند، و این باعث می شود که CPU ها در بازی های نسب قبلی دچار مشکل شوند. برای مثال Hitman: Absolution و Shadow Warrior از بهینه نبودن روی کنسول ها رنج می بردند. این باعث شد توسعه دهندگان موتورهای گرافیکی خود را روی کنسول های نسل جدید بروز رسانی کنند.

072504ul72q17n06wmfv.jpg

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.