اخبار بازی

«Two Point Hospital» عنوان جدید کمپانی «Sega»

چند روزی بود که کمپانی «Sega» اشاره به معرفی عنوانی جدید در تاریخ ۱۶ ژانویه داشت و حالا امروز این کمپانی عنوان «Two Point Hospital» را که ادامه‌ای معنوی بر «Theme Hospital» است، برای انتشار در اواخر سال ۲۰۱۸، برای پلتفرم PC معرفی کرد.

Two Point Hospital

این عنوان توسط استدیوی تازه تأسیس انگلیسی «Two Point Studios»، ساخته میشود. اعضای این استدیوی جدید را تعدادی از سازندگان سابق عناوینی چون «Theme Park» ،«Black & White» و «Fable» تشکیل داده‌اند.

طبق صحبت‌های کمپانی «Sega» و «Two Point Studios» این عنوان با « شوخ طبعی، دلربایی و ارزش تکرار که طرفداران این سبک از آن انتظار دارند» همراه خواهد بود.

آقای «John Clark» معاون انتشار بخش اروپای کمپانی «Sega» در این رابطه گفت: «ما بسیار خرسندیم از اینکه بالاخره حاصل همکاریمون با استدیوی «Two Point»، عنوان «Two Point Hospital» رو به جهان معرفی میکنیم. ما به پیدا کردن و همکاری با بهترین استدیوهای جدید متعهدیم. استدیوهایی که با خصوصیات کمپانی برای ساخت عناوین جدیدی که پتانسیل تبدیل شدن به فرانچایز رو دارن، سازگار باشن. دیدگاه این استدیو نسبت به این عنوان جدید و جاه طلبیشون نسبت به این بازی دقیقا با خصوصیات اشاره شده سازگار هست و ما منتظر انتشار بازی در آخر همین سال هستیم.»

عنوان «Theme Hospital» در سال ۱۹۹۷ خود به عنوان ادامه‌ای معنوی بر عنوان «Theme Park» منتشر شد و این دو عنوان پایه گذار سری بازیی با سبک شبیه ساز مدیریت شدند که شامل عناوینی چون «Theme Aquarium»، «Sim Theme Park» و «SimCoaster» است که مورد آخر، آخرین عنوان منتشر شده از سری توسط استدیوی «Bullfrog» است که توسط کمپانی «EA» خریداری شده و به این کمپانی ملحق شد.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.