اخبار بازی

رویداد TwitchCon آمستردام لغو شد

نگرانی برای حفظ سلامت حاضرین در مقابل ویروس کرونا، دلیل این تصمیم اعلام شد

در حساب های رسمی شبکه های اجتماعی شرکت Twitch خبری منتشر شده که حاکی از لغو رویداد TwitchCon امسال است. این مراسم قرار بود در شهر آمستردام کشور هلند برگزار شود. در بیانیه ای که از طرف Twitch منتظر شده است ، بحث و نگرانی های موجود در رابطه با ویروس کرونا دلیل این تصمیم اعلام گردید.

” ما نگرانی ها در رابطه با ویروس کرونا را زیر نظر گرفته ایم و با در نظر گرفتن احتمال خطر سلامتی برای حاضرین، مجبور به گرفتن این تصمیم بسیار سخت و نارحت کننده شدیم.
اگر طرفدار Twitch باشید، بهترین مکان برای سپری کردن آخر هفته رویداد TwitchCon است. ما قادر به کتمان ناراحتیمان از این که شما قادر نخواهید بود که از برنامه ای که برایتان تدارک دیده ایم لذت ببرید، نیستیم. اما سلامتی و ایمنی جامعه Twitch ، کارکنان و تمام کسانی که بخشی از برگزاری TwitchCon هستند برایمان همیشه بالاترین اهمیت را دارد.”

رویداد TwitchCon

در ادامه Twitch اعلام کرده است که تمامی مبلغ بلیت این رویداد به خریداران باز خواهد گشت. تمامی رزروهای انجام شده برای این رویداد هم در منطقه مشخص شده Twitch ، بدون پرداخت هزینه قابل ابطال است.

احسان عجمی نژاد فرد

َAre gamers really scaping Reality or just enjoying different ones ?

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.