اخبار بازی

بازی Total War: Three Kingdoms رکورد شکنی کرد

بازی Total War: Three Kingdoms

بازی Total War: Three Kingdoms امروز برای پلتفرم کامپیوتر منتشر شد و به سرعت رکوردی تازه برای میزان بازیکن همزمان در شبکه استیم به ثبت رساند. تا حوالی صبح امروز، بیش از 160.000 نفر نفر بر سر چین باستان مبارزه کرده‌اند و این عنوان را به چهارمین اثر شلوغ شبکه استیم تبدیل کرده‌اند.

عنوان Three Kingdoms موفق شد به راحتی بازی Warframe را پشت سر بگذارد اما در بالای جدول، همچنان آثاری چون CS:GO، PUBG و Dota 2 قرار دارد که بالای 500.000 بازیکن همزمان دارند. این میزان برای فرنچایز Total War یک پیشرفت بزرگ محسوب می‌شود، خصوصا در مقایسه با عنوانی همچون Thrones of Britannia که تنها به رقم 22.787 بازیکن همزمان دست یافت. رکورد قبلی نزد عنوان Rome 2 است که 119.240 بازیکن داشت.

طی صحبتی که آقای Richard Gittins از شرکت Creative Assembly با وب سایت Eurogamer داشته است، بر اساس گزارشات شرکت، Three Kingdoms رکورددار سری روی شبکه استیم شده است و به احتمال زیاد این رقم تا پایان روز افزایش خواهد یافت. هم اکنون می‌توانید بررسی بازی Total War: Three Kingdoms را در وب سایت بازی ‌سنتر مطالعه کنید. این عنوان که به تازگی به صورت انحصاری برای کامپیوتر منتشر شده، جدیدترین بازی در فرنچایز «توتال وار» به حساب می‌آید و در یکی از مناطقی جریان دارد که طرفداران برای سالیان دراز انتظار ساخته شدن آن را داشته اند.

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.