اخبار بازی

Total War: Rome II برای SteamOS تایید شد – با پشتیبانی از کنترلر استیم

آقای Rob Bartholomew، مدیر برند The Creative Assembly در Steam Universe community site گفته است: "ما در Creative Assembly خواستار این هستیم که مشتری هایمان بتوانند بازی هایمان را بر روی هر تعداد پلتفرم، موقعیت و مکان ممکن، بازی کنند. بنابراین، امروز پشتیبانی خود را از SteamOS و Steam Controller در آینده اعلام می‌کنیم."

وی افزود: "ما همیشه می‌خواستیم بازیکنانی که معمولا در اتاق حال یا نشیمن خانه، بازی می‌کنند نیز از سری Total War لذت ببرند، اما محدودیت های سخت افزار سنتی [اشاره به PC] این امکان و سبک بازی کردن را ناممکن ساخته است. ماه پیش، زمانی که Valve از ما دعوت کرد تا کنترلر جدید استیم را امتحان کنیم و از برنامه های خود برای SteamOS پرده برداری کرد، ما تحت تاثیر قرار گرفته بودیم. ما معتقدیم که بدین گونه، دقت کنترل و پلتفرمی که برای ساخت یک تجربه از Rome II در اتاق نشیمن خانه نیاز داشتیم، برایمان مهیا خواهد شد، که در نوع خود می‌تواند تجربه بسیار جالب تری از بازی با ماوس و صفحه کلید باشد."

 

در آخر: "Rome II در اوایل سال بعد بر روی Linux منتشر خواهد شد. همچنین به محض اینکه Valve به ما یک controller dev kit بدهد، پشتیبانی کامل از کنترلر استیم و تصویر [صفحه] بزرگ نیز اضافه خواهد شد.

 

Metro: Last Light نیز دیروز برای SteamOS تایید شد و به همراه 300 عدد از نمونه اولیه تجهیزات، توسط Valve برای تست کننده ها فرستاده خواهد شد.
 

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.