اخبار بازی

معرفی سومین گروه اصلی بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

هفته گذشته دومین گروه اصلی بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 معرفی شد تا این هفته نوبت به گروه Toreador برسد. این گروه اجتماعی‌ترین گروه خون‌آشام‌های دنیای تاریکی به حساب می‌آیند که همیشه در جستجوی زیبایی هستند و به واسطه حضور همیشگی در میان مردم عادی، با استفاده از قدرت‌هایشان دست به کنترل دیگران برای رسیدن به اهداف خود می‌زنند. این گروه هم مانند تمامی گروه‌های معرفی شده تا به امروز، از دو مجموعه قدرت اصلی برخوردارند که ویژگی‌های آن‌ها به شرح زیر است:

مجموعه اول – Celerity: بر افزایش سرعت انجام کارها تمرکز دارد و زیرمجموعه‌های آن:
1- Unseen Storm – امکان دویدن سریع به جهت دلخواه و جا خالی دادن به گونه‌ای که دشمنان شخصیت را نمی‌بینند.
2- Accelerate – سرعت شخصیت به اندازه‌ای افزایش می‌یابد که به نظر می‌رسد دنیای اطراف از حرکت ایستاده است.
Toreador در این قدرت با گروه Brujah مشترک هستند.

بازی Vampire The Masquerade – Bloodlines 2

مجموعه دوم – Presence: بر تحت تأثیر قرار دادن دیگران و جلب توجه تمرکز دارد و قدرت اصلی Toreador محسوب شده که زیر مجموعه‌های آن:
1 – Awe: فقط با ایستادن به شکلی خاص، تمامی شخصیت‌های اطراف از کار خود دست کشیده و جذابیت شخصیت اصلی را ستایش می‌کنند.
2- Entrance: این گروه با این قدرت برای مدتی نه چندان کوتاه، تعدادی دیگری از شخصیت‌ها را تبدیل به غلام حلقه به گوش خود می‌کنند.

بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 ساخته استودیوی Hardsuit Labs در روزی نامشخص از ماه مارس سال 2020 توسط Paradox Interactive برای پلتفرم‌های PC، PS4 و Xbox One به بازار عرضه خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.