اخبار بازی

Torchlight 2 تاخیر خورد!

Travis Baldree مدیر شرکت Runic Games امروز در سایت رسمی بازری Torchlight 2 اعلام کرد که انتشار بازی را تا تاریخ نامعلومی به تعویق خواهد انداخت.

Runic Games قرار بود بازی را تا اواخر سال منتشر کند ولی سازندگان با اینکه نهایت تلاش خود را برای رسیدن به این هدف به کار گرفتند،‌به نظر میرسد که این امر عملی نخواهد بود و این شرکت قصد دارد به جای عرضه ی یک بازی نامرغوب و بی کیفیت، زمان بیشتری را به ساخت بازی اختصاص دهد تا از کیفیت بازی اطمینان حاصل کند.

Baldree در اینباره گفت:"ما متوجه شده ایم که رساندن یک بازی با این وسعت به سطح کیفی مطلوب زمان بیشتری را می طلبد.مخصوصا از آنجایی که قصد داریم یک نسخه ی آزمایشی از بازی را قبل از انتشار نسخه ی اصلی عرضه کنیم تا بازی بدون مشکلی به هواداران ارائه دهیم."
"نسخه ی اول Torchlight در زمان مقرر منتشر شد ولی اشکالات بسیاری داشت که اگر وقت بیشتری به ساخت بازی اختصاص میدادیم بازی دچار این مشکلات نمی شد.در آن زمان ما امکانات لازم برای ایجاد این اصلاحات را نداشتیم ولی حالا داریم و می خواهیم دنباله ی این بازی را به بهترین شکل ممکن طراحی کنیم؛یک بازی که طرفداران را به وجد آورد."

"ما معتقدیم که اگر شما از نسخه ی اول بازی لذت برده اید،تجربه ی بسیار بهتر و هیجان انگیزتری از Torchlight 2 خواهید داشت؛چرا که این نسخه از هر لحاظ به Torchlight 1 برتری دارد."

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.
بستن
بستن