اخبار بازی

«Todd Howard» : سونی تمایلی برای همکاری در اجرای کراس پلتفرم ندارد

«Fallout76» اولین عنوان این سری است که بازیکنان میتوانند تمامی بازی ر  به صورت آنلاین تجربه کنند.با توجه به رونق گرفتن قابلیت کراس پلتفرم با  عرضه ی دو عنوان «Fortnite» و «Rocket League» بسیاری از طرفداران نیز منتظر پشتیبانی «Fallout76» از این قابلیت بودند.

 

 width=

 

در طی مصاحبه ای با وبسایت آلمانی «Gamestar» , تادهاوارد اعلام کرد که متاسفانه به دلیل محدودیت های ابلاغ شده از طرف سونی , این قابلیت در «Fallout76» حضور نخواهد داشت. قبلا نیز تعدادی از شرکت ها از این تصمیم سونی ابراز نارضایتی کرده بودند. سازنده «Rocket League» چندی پیش اعلام کرد که تمامی زیرساخت های لازم برای اجرای کراس پلتفرم را داشته و فقط منتظر چراغ سبز سونی هستند.شرکت «Epic Games» نیز این قابلیت را برای کنسول «Playstation4» محدود کرده و دارندگان این کنسول فقط با پلتفرم «PC» میتوانند مشغول به بازی شوند. چندی پیش نیز شرکت سونی اکانت «Epic Games» کسانی که فقط یکبار بر روی «Playstation4» استفاده شده بود را محدود کرده و تعداد زیادی از بازیکنان امکان استفاده از اکانت خود بر روی کنسول دیگری نبودند. چندی پیش «Shawn layden» اعلام کرد که سونی در حال بررسی این موضوع بوده و به زودی اطلاعات بیشتری را منتشر خواهند کرد.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.