اخبار بازی

Titanfall 2 آن‌گونه که می‌توانست، نفروخت

آقای Vince Zampella رئیس استدیو بازی‌سازی Respawn اعتقاد دارد؛ اگرچه Titanfall 2 عنوانی موفق بوده است ولی آن جوری که باید، فروش نکرد.

Zampella در این‌باره به گیم اسپات گفت :

Titanfall 2

« بازی موفقیت آمیز بود و فروش خوبی کرد؛ اما خب جوری که می‌توانست به پتانسیل خودش نرسید. شاید شلوغی زیاد و یا قیمت گذاری بیش از حد دلیل این اتفاق شد – ولی در کل می‌شه گفت پنجره‌ سختی برای عرضه بازی‌ ما بود. »

منظور آقای Zampella در این مصاحبه از قیمت‌گذاری « بیش از حد » دقیقا مشخص نیست. اما شاید اعتقاد دارند، اگر قیمت بازی آنها مثلا کمتر از 60 دلار بود؛ فروش بیشتری میکرد ؟

البته زمان عرضه بازی به فروش آن هیچ کمکی نکرد؛ زیرا Titanfall 2 یک هفته بعد از Battlefield 1 و یک هفته قبل از Call of Duty Infinite Warfare و Modern Warfare Remastered عرضه شد و وعده محتوا های رایگان بعد از عرضه بازی هم در فروش آن هیچ تاثیری نداشت.

رئیس استدیو Respawn در ادامه صحبت های خود گفت؛ سری Titanfall حتما ادامه خواهد یافت اما توضیح دقیقی در این‌باره نداد.

« Titanfall های بیشتری را انجام خواهیم داد و این حرفی است که من اجازه گفتنش را دارم. ما مدیر نوآوری خودمان را داریم که وظیفه محافظت از این عنوان در قالب های مختلف و همچنین اطمینان از ادامه رشد بازی را دارد.

چیزهای دیگر هم هستن که ما در حال انجامشان هستیم ولی در حال حاضر آن ها را اعلام نخواهیم کرد. اما می توانم بگویم ما به طرز عمیقی به دنیای Titanfall متعهد هستیم. »

گفتنی است تا الان هیچ دنباله‌ای برای برای Titanfall 2 تایید نشده است. اما می‌دانیم که استدیو Respawn در حال کار بر روی یک بازی جنگ ستارگان است و شاید زمان زیاد برود تا در مورد Titanfall بعدی بشنویم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.