اخبار بازی

احداث یک استودیوی جدید توسط THQ Nordic برای ساخت بازی های Shooter/Survival

ناشر اتریشی، THQ Nordic، استودیوی جدیدی را در شهر براتیسلاوا، پایتخت کشور اسلواکی، احداث کرده با اسم “Nine Rocks Games”. هدف این استودیو ساخت و توسعه بازی هایی در سبک shooter (تیراندازی) و survival (بقا) است. مدیر عامل استودیوی Nine Rocks Games آقای دیوید دورک [David Durcak] است که قبلا بر روی بازی DayZ کار کرده و در ساخت بازی های shooter/survival تجربه دارد.

دورک در یک بیانیه مطبوعاتی گفت:

ما مشتاقانه منتظریم تا در دفتر خود مستقر، رفته رفته اندازه تیم خود را بهینه و کار بر روی پروژه خود را آغاز کنیم. با THQ Nordic به عنوان شریک خود، سیاهه استعداد های ما، بهترین وضعیت را پیدا کردند تا با هم روی پروژه مشترکمان کار کنیم.

کلمنس کویزر [Klemens Kreuzer] مدیر عامل شرکت THQ Nordic گفت:

ما به Nine Rocks Games، جدید ترین ضمیمه در شبکه استودیو های THQ Nordic خوش آمد می گوییم. شخصا فکر می کنم در این حرفه، نشانه ی خوبیست که همه چیز طبق انتظار پیش می رود. افراد مناسب، در زمانی مناسب، که طرز فکر مناسب و گفت و گویی معنادار دارند.

بسیار خوشحالیم که به ورود تیم اسلواکی خوش آمد می گوییم، و برای اولین پروژه خود با Nine Rocks Games هیجان زده ایم.

بعد از احداث Nine Rocks Games، تعداد استودیوی هایی که THQ Nordic صاحب کل آن به حساب می آید به عدد 12 رسید. برخی دیگر از استودیو ها که زیر پرچم THQ Nordic هستند:

استودیو Black Forest Games که در حال حاضر روی ریمیک بازی Destroy All Humans کار می کند، استودیو Bugbear Entertainment سازنده بازی Wreckfest، استودیو Gunfire Games که اخیرا بازی Remnant: From the Ashes را عرضه کرد و استودیو Airship Syndicate سازنده بازی Darksiders Genesis.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا