اخبار بازی

شرکت THQ Nordic در Gamescom 2019 سه عنوان جدید معرفی می‌کند

به‌نظر می‌رسد شرکت اتریشی THQ Nordic که یکی از 15 ناشر حاضر در نمایشگاه Gamescom امسال است قصد دارد تا از سه عنوان جدید در این نمایشگاه رونمایی کند.

نمایشگاه Gamescom

رویداد سالانۀ گیمزکام (Gamescom)، بعنوان یکی از بزرگترین مراسم‌های دنیای بازی‌ها، هر ساله در شهر کلن آلمان برگزار می‌شود و با حضور شرکت‌های مختلف در کنار طرفداران، کنفرانس‌ها و مجموعۀ زیادی از رونمایی‌های مختلف برگزار می‌شود. نمایشگاه گیمزکام 2019 از روز 29 مرداد به مدت چهار روز برگزار خواهد شد؛ اما نمایشگاه امسال قرار است به غیر از نمایش‌ها و کنفرانس‌های جداگانه، یک مراسم افتتاحیه (Opening Night Live) هم یک روز مانده به شروع نمایشگاه داشته باشد.

شرکت THQ Nordic یکی از 15 ناشر حاضر در نمایشگاه Gamescom امسال است که به‌احتمال زیاد در افتتاحیۀ نمایشگاه ، از آثار جدید خود رونمایی خواهد کرد. طبق آخرین اخبار منتشر شده این شرکت سه عنوان جدید در نمایشگاه Gamescom 2019 معرفی خواهد کرد اما این احتمال وجود دارد که در افتتاحیۀ نمایشگاه از هر سه عنوان به‌یکباره رونمایی نشود و با معرفی یک عنوان ، باقی عناوین این شرکت در یک لایو استریم اختصاصی رونمایی شود. گویا شرکت THQ Nordic در نمایشگاه گیمزکام امسال نمایش‌های مفصلی را برای طرفداران در نظر دارد زیرا اخیرا اعلام کرده است که 77 عنوان معرفی نشده دارد که مراحل ساخت خود را سپری می‌کنند.

48 مورد از این عناوین از بهمن‌ماه پارسال در حال توسعه هستند و در صف انتظار برای معرفی قرار گرفته‌اند. همچنین تعدادی از آنها برای انتشار در سال 2019 برنامه‌ریزی شده‌اند. با این‌‌ وجود مسلما سه عنوانی که قرار است از طرف شرکت THQ Nordic در نمایشگاه Gamescom 2019 معرفی شوند؛ مراحل ابتدایی خود را رد کرده‌ و نمایش‌های کاملی خواهند داشت. هیچ نظریه‌ای در مورد عناوین جدید این شرکت وجود ندارد اما یکی از این عناوین، به عنوان اولین بازی بزرگ این شرکت در سبک استراتژیک توصیف شده است.

شما می‌توانید افتتاحیۀ نمایشگاه گیمزکام 2019 را در تاریخ 28 مرداد 1398 ساعت 10:30 شب بوقت ایران، بصورت زنده از اکثر پلتفرم‌های پخش آنلاین مانند یوتوب و توئیچ تماشا کنید. همچنین برای مطلع شدن از اخبار این نمایشگاه، در روزهای آینده با بازی‌سنتر همراه باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا