اخبار بازی

شرکت THQ Nordic دو پروژه معرفی نشده در دست ساخت دارد

شرکت THQ Nordic

کمتر از یک ماه تا آغاز رویداد E3 2019 باقی مانده و طرفداران مثل همیشه منتظر رونمایی و نمایش عناوین بزرگ و سورپرایزهای غیر منتظره هستند. کمپانی‌های مختلف همچون «مایکروسافت» قصد دارند در طول کنفرانس‌های خود از جدیدترین آثاری که در دست ساخت دارند رونمایی کنند و در کنار آن‌ها، ناشرهایی نیز وجود دارند که روی استیج حضور پیدا می‌کنند و طرفداران را به وجد می‌آورند.

یکی از این ناشرها، شرکت THQ Nordic است که به نظر می‌رسد چند رونمایی بزرگ برای E3 2019 در نظر گرفته باشد. همان‌طور که در تصویر ذیل آمده است، این شرکت برنامه دارد از دو عنوان بزرگ رونمایی کند.  در توضیح بازی اول به عنوانی اشاره شده که طرفداران به شدت منتظر آن هستند و طبق اشارات، این اثر بازسازی یکی از مورد انتظارترین بازی‌های فضایی خواهد بود.

شرکت THQ Nordic

عنوان دوم نیز اثری خواهد بود که علاقه‌مندان مدت‌ها منتظر رونمایی دنباله‌ای برای آن بوده اند. آیا این امکان وجود دارد که این لیست‌ها درحال اشاره به بازسازی TimeSplitters و Saints Row 5 باشند؟ لازم به ذکر است که مدتی قبل شایعات و اشاراتی درباره معرفی دنباله برای Saints Row 5 به گوش می‌رسید. در صورتی که تا پیش از مراسم E3 خبری لو نرود، می‌توان انتظار داشت شرکت THQ Nordic ظرف یک ماه آینده خبرهایی از این دو اثر اعلام کند.

مطالب پیشنهادی:

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.