اخبار بازی

خرید استودیو سازنده بازی Little Nightmares توسط THQ Nordic

بازی Little Nightmares

طی یک اقدام غیرمنتظره شرکت Embracer Group که در اصل کمپانی مادر THQ Nordic محسوب می‌شود استودیو سازنده بازی Little Nightmares یعنی Tarsier Studios را خریداری کرد. این موضوع شامل خود استودیو، تمامی 65 کارمند آن و حقوق مربوط به آثار این توسعه‌دهنده می‌شود.

به گفته THQ Nordic و کمپانی مادر آن‌ها، این خریداری با هزینه تخمینی 9.3 میلیون دلار به صورت نقد و 1.2 میلیون دلار در سهام صورت گرفته است. هم‌چنین این تصاحب شامل یک بند شرطی پرداخت هزینه اضافی به مدت بیش از ده سال برای فروشندگانی همراه استودیو مورد بحث بمانند می‌شود.

استودیو Tarsier در سال 2004 تاسیس شد و از آن زمان تاکنون چندین اثر پازل پلتفرمر از جمله بسته الحاقی برای بازی LittleBigPlanet و بازی LittleBigPlanet 2، بازی LittleBigPlanet PS Vita و بازی Tearaway Unfolded را توسعه داده است. مهم‌ترین ساخته این توسعه‌دهنده عنوان پازل پلتفرمر ترسناک‌شان یعنی بازی Little Nightmares نام دارد که توانست با استقبال بسیار خوب گیمرها و منتقدان مواجه شود. اثری که هم‌اکنون نسخه دوم آن هم در حال تولید بوده و قرار است سال آینده برای تمامی پلتفرم‌ها منتشر شود.

استودیو سازنده بازی Little Nightmares در بیانیه‌‎ای در مورد این خریداری اظهار کرد:

پس از 15 سال سفر طولانی مدت با این استودیو، بسیار هیجان‌انگیز است که با Embracer به منظور ادامه رشد پتانسیلی که تیم‌مان دارد همکاری کنیم. ما به آینده برای ادامه ساخت بازی‌های عالی و باکیفیت به همراه Embracer Group خوشبین هستیم.

شرکت Embracer Group هم در اظهاراتی مشابه گفت که خروجی‌های استودیو Tarsier آن‌ها را تحت تاثیر قرار داده و برنامه دارد تا در پروژه‌های این تیم سرمایه‌گذاری کند تا این استودیو در زمینه خلاقیت و کیفیت به سطح جدیدی دست پیدا کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا