اخبار بازی

THQ در حال ساخت چهار عنوان جدید

جیسون روبین (Jason Rubin) که به تازگی به سمت مدیریت کمپانی THQ در آمده است اعلام کرد که استودیو های داخلی THQ به مدت 60 روز است که فعالیت خود را بر روی چهار عنوان بازی جدید متمرکز کرده اند. او در صحبت هایی عنوان کرده است: "اولیت اصلی ما بر روی پروژه های در حال عرضه خود مانند  Darksiders 2 ،South Park: The Stick of Truth ،Metro: Last Light و Homefront 2 استوار است و در عین حال پروژه های جدیدی هم به وسیله استودیو های Turtle Rock ،Collision ،Crytek و پروژه جدیدی  از Patrice Désilets در حال ساخت هستند." او در ادامه عنوان کرد: "جدا از پروژه های  فعلی، در طول 60 روز اخیر هر چهار استودیو داخلی ما در حال کار بر روی عناوین جدیدی هستند که من معتقدم موجبات موفقیت هایی در  آینده را  برای THQ فراهم می آورد." روبین اطلاعات زیادی در مورد پروژه های آتی خود ارائه نداده است اما این نکته را  عنوان کرده است که شرکت به دنبال فرصت های جدید برای کسب درآمد در حوزه بازار فروش بازی ها بر روی PC و عرضه نسخه های دیجیتالی بازی ها در شبکه استیم است.

کمپانی THQ در سه ماهه آغازین سال  پس از مدت ها تلاش سخت با رشد میزان سود دهی روبرو شد. هم چنین کمپانی در 8 ماه اخیر  با کاهش هزینه های اضافی خود توانسته است بیش از 210 میلیون دلار صرفه جویی ارزی داشته باشد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.