اخبار بازیایکس باکس سری ایکسکامپیوتر

تصویر جدیدی از بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 منتشر شد

به‌تازگی سازندگان Senua’s Saga: Hellblade 2 تصویر جدیدی از این بازی را به عنوان بخشی از “آزمایش نورپردازی سینماتیک” منتشر کرده‌اند. با بازی سنتر و جدید ترین اخبار بازی همراه شوید.

تصویر جدید منتشر شده شخصیت اصلی بازی یعنی سنوئا را همراه با طراحی جدید خود در نسخه دوم نشان می‌دهد:

بازی Senua's Saga Hellblade 2

بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 با موتور گرافیکی آنریل انجین 5 توسعه می‌یابد. با توجه به اینکه استودیو Ninja Theory در توئیت خود ذکر کرده این تصویر یک آزمایش نورپزداری است، مشخص نیست ظاهر نهایی بازی نیز به همین شکل خواهد بود یا خیر. اما در هر صورت، تصویر منتشر شده عالی به‌نظر می‌رسد و مورد توجه کاربران زیادی قرار گرفته است.

نسخه دوم هلبلید برای اولین بار در جریان رویداد Tha Game Awards 2019 همراه با یک تریلر جذاب رونمایی شد. پس از آن، جزئیات زیادی از گیمپلی بازی اعلام نشده اما می‌دانیم که داستان این نسخه در کشور ایسلند جریان خواهد داشت.

بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 در زمان نامشخصی برای ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی و همچنین سرویس Xbox Game Pass منتشر خواهد شد.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.