اخبار بازی

رسمی: هیچ بازی جدیدی از مجموعه Sly Cooper و inFamous در دست ساخت نیست

استودیوی ساکر پانچ، خالق بازی‌های Sly Cooper و inFamous رسما در بیانیه‌ای اعلام کرده که در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای ساخت نسخه جدید این مجموعه‌ها وجود ندارد. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

بازی Infamous 2

طی یک سال اخیر شایعات مختلفی در خصوص بازگشت این دو سری پلی استیشن به گوش می‌رسیدند، اما به‌نظر می‌رسد این شایعات صحت چندانی نداشته‌اند. چرا که استودیوی Sucker Punch اخیرا بر روی وب‌سایت رسمی خود، بیانه‌ای را منتشر کرده که به این موضوع می‌پردازد و ساخت هر گونه بازی جدید از Sly Cooper و inFamous را تکذیب می‌کند:

«با گسترش یافتن بازی‌های ما از لحاظ مقیاس و پیچدگی، آن‌ها به توجه کامل استودیوی ما نیاز دارند. در حالی که بر روی پروژه فعلی خود متمرکز هستیم، در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای بازگشتن به inFamous یا Sly Cooper نداریم. همچنین در حال حاضر هیچ استودیوی دیگری بر روی پروژه‌های مرتبط به این فرنچایزها کار نمی‌کند. این شخصیت‌ها برای ما از جایگاه ویژه‌ای برخوردارند، بنابراین هرگز احتمال بازگشتن به آن‌ها را به‌طور کامل رد نمی‌کنیم. اما در حال حاضر، هیچ بازی جدیدی از inFamous یا Sly Cooper در دست ساخت نیست.»

در همین حال، ساکر پانچ گفته که قصد دارد تا به‌زودی سرورهای مرتبط با محتوای تولید شده توسط کاربران بازی inFamous 2 را تقویت کند. هدف سازندگان این است که تا زمانی که بازیکنان فعالی مشغول تجربه بازی هستند، سرورهای inFamous 2 را پابرجا نگه دارند. با این وجود، ساکر پانچ تأیید می‌کند که سرورهای این بازی در نهایت خاموش خواهند شد. همچنین دی ال سی Cole’s Legacy بازی inFamous Second Son (که پیش از این تنها از طریق خرید نسخه Collector’s Edition در دسترس بود) نیز بر روی فروشگاه پلی استیشن قرار می‌گیرد تا امکان خرید آن به‌صورت جداگانه فراهم شود.

در پایان، ساکر پانچ از حمایت طرفداران قدردانی کرده و گفته هنوز آماده رونمایی از پروژه بعدی خود نیست. با توجه به موفقیت‌های بزرگ بازی Ghost of Tsushima، پیش‌بینی می‌شود که قدم بعدی ساکر پانچ ساخت دنباله این عنوان اکشن ادونچر سامورایی باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.