اخبار بازی

شخصیت Yennefer سریال The Witcher از تفاوت‌ سریال و بازی‌‌ها می‌گوید

سریال The Witcher

تفاوت ظاهر شخصیت Yennefer سریال The Witcher و برخی دیگر از شخصیت‌ها با آنچه که پیش ز این در بازی‌های این سری ساخته استودیو CD Projekt Red مشاهده کردیم امری بود تعجب بسیاری از طرفداران را پس از انتشار اولین تریلر این سریال به دنبال داشت.

اگرچه سازندگان سریال در شبکه نت‌فلیکس اظهار کردند که منبع اصلی آن‌ها برای اقتباس، رمان‌های این مجموعه نوشته آندژه ساپکوفکسی (Andrzej Sapkowski) است با این حال طرفداران باز هم برای شخصیت‌ها، چهره‌هایی مشابه ساخته‌های CD Projekt Red را در نظر می‌گرفتند. در حالی که سازندگان سریال می‌توانستند با قرض گرفتن چهره شخصیت‌ها از بازی‌ها، رضایت عده‌ای از مخاطبین را به دست بیاوردند اما تصمیم گرفتند تا راه مستقل خود را برای سریال بروند و برداشت خود از کتاب‌ها را اقتباس کنند.

همین مسئله موجب شد تا آنیا چالوترا (Anya Chalotra) بازیگر شخصیت Yennefer سریال The Witcher در گفتگویی در جریان رویداد San Diego Comic-Con توضیحاتی ارائه کند. در این گفتگو موضوع متمرکز بودن سری بازی‌های این مجموعه روی شخصیت Geralt به نسبت سایر شخصیت‌ها در پیش کشیده شد. در همین میان یکی از شرکت‌کنندگان از چالوترا پرسید که آیا سریال از منظر اینکه چه کسی شخصیت اصلی خواهد بود بالانس بیشتری خواهد داشت و یا این که سریال چه اندازه روی شخصیت‌ها وقت صرف می‌کند.

چالوترا ضمن تایید متعادل بودن سریال برای روایت داستان شخصیت‌ها توضیخ داد:

در کتاب‌ها، ما دو شخصیت Yennefer و Ciri را در طول سفر Geralt مشاهده می‌کنیم. در حالی که در داستان ما در سریال، همگی داستان خود و راه خود را داریم. به همین دلیل داستان شخصیت‌های ما به اندازه داستان و ماجراجویی Geralt نیز مهم است و تنها سرنوشت ما را دور هم جمع می‌کند.

با تمامی این توضیحات هم‌چنان Geralt of Rivia ستاره اصلی این داستان و سریال خواهد بود. به همین دلیل نیز شبکه نت‌فلیکس به دنبال هنری کویل رفت تا او را برای این نقش انتخاب کند. در عین حال ظاهرا این شبکه قصد دارد تا در سریال اقتباسی خود زمان زیادی را به هر دو شخصیت Yennefer و Ciri اختصاص دهد. سریال مورد انتظار The Witcher در پاییز سال جاری پخش می‌شود.

مطالب پیشنهادی:

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. اصلا صحبتی که کرده ربطی به انتخاب خیلی بی ربط شخصیت ها نداره!
    خود بازیگر Yen حالا بعد از تغییر حالتی که میده از تو تریلر بدک نیست (مثلا همین عکس بالا) باز میشه کنار اومد!
    ولی رفتن برای Fringilla کلا بازیگر سیاه پوست انتخاب کردن!
    یا اینکه Triss خوب مو قرمز بودنش که دیگه ربطی به سریال نداره! و اینکه شخصیت Triss از Yen به نسبت جونتر هست، ولی تو سریال کاملا برعکس هست….

    نمیدونم والا، امیدوارم سریال موفق بشه، همین که تو این دور زمونه خود Geralt رو جاش یک زن سیاه پوست انتخاب نکردن خیلیه!

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن