اخبار بازی

هنری کویل از چگونگی به دست آوردن نقش اصلی سریال The Witcher می‌گوید

سریال The Witcher

مدتی پیش بود که شبکه نت‌فلیکس اعلام کرد وظیفه ایفای نقش اصلی سریال The Witcher برعهده هنری کویل (Henry Cavill) قرار داده شده است. بازیگری که به واسطه ایفای نقش سوپرمن شناخته می‌شود قرار است نقش شخصیت Geralt of Rivia را در اقتباس تلویزیونی نت‌فلیکس بازی کند. از آن زمان تاکنون مشخص شده که کویل گزینه اصلی سازندگان سریال نبوده و آن‌ها به بررسی بیش از 200 بازیگر مختلف برای این نقش پرداختند و در نهایت نیز کویل برای این نقش انتخاب شد.

در رویداد San Diego Comic-Con، کویل و سایر بازیگران سریال حضور به عمل آورده و بازیگر نقش گرالت توضیح داد که چگونه موفق شد بازی در نقش شخصیت Geralt of Rivia را از آن خود کند.

هنگامی که شنیدم آن‌ها در حال تولید سریال The Witcher هستند به طور باورنکردنی هیجان‌زده شدم. پس از آن به صورت شبانه‌روزی با مدیر برنامه‌های خود تماس می‌گرفتم و از آن‌ها درخواست می‌کردم ترتیب قرار ملاقات با سازندگان سریال را بدهند. سرانجام مدیر برنامه‌هایم به من گفتند که شبکه نت‌فلیکس مدیر تولیدی را برای سریال انتخاب کرده و پس از تماس با آن‌ها متوجه شدیم آن‌ها هنوز به مرحله انتخاب بازیگر نرسیده‌اند. با این حال من به قدری فشار آوردم که فکر می‌کنم سرانجام نت‌فلیکس از دست من خسته شد.

کویل ادامه داد:

من ملاقاتی با لوران اس هیساریچ مدیر تولید سریال داشتم و طی آن مکالمه بسیار خوبی پیرامون سریال و مسیری که قرار است در پیش بگیرد شکل گرفت و من از اشتیاق خود برای این اثر گفتم. هیساریچ در آن زمان بسیار رک و صریح به من گفت که هنوز پروسه انتخاب بازیگر آغاز نشده و علیرغم این که ملاقات با من بسیار خوب بوده اما هنوز مسیری درازی در پیش است و باید به نوشتن فیلم‌نامه هم مشغول شود.

بدین ترتیب پس از گذشت حدودا چهار ماه، من هم‌چنان امیدوار بودم که چه زمانی آن‌ها به مرحله انتخاب بازیگر می‌رسند. هم‌چنین بسیار مهم است که این پروسه به درستی انجام شود. شما نمی‌توانید اولین شخصی که به اتاق تست قدم می‌گذارد را انتخاب کنید. من بسیار خوش‌اقبال بودم که پس از تست بازیگری توانستم به نقش اصلی سریال The Witcher دست پیدا کنم. واضح است که استرسی بسیاری زیادی برای آن داشتم با این حال واقعا این نقش را می‌خواستم و در انتها آن را به دست آوردم و اکنون نیز اینجا هستم.

سریال The Witcher در پاییز سال 2019 پخش می‌شود. با این حال تاکنون شبکه نت‌فلیکس تاریخ دقیق پخش این سریال را مشخص و اعلام نکرده است.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.