اخبار بازی

سریال The Witcher | بازیگر شخصیت Vesemir مشخص شد

در هفته های گذشته لیستی از بازیگران فصل دوم سریال ویچر را معرفی کردیم و امروز بازیگر نقش Vesemir از طرف شبکه نتفلیکس رسما معرفی شد.

شخصیت Vesemir پیرترین و باتجربه ترین Witcher در منطقه Kaer Morhen است که به نوعی  نقش پدر برای Geralt و سایر Witcherها دارد. او یکی از  معدود بازماندگان حمله به مدرسه در Kaer Morhen است .
شبکه Netflix  برای بازیگری شخصیت Vesemir، پیر ترین Witcher و پدر Geralt، آقای Kim Bodnia را انتخاب کرده است.

Kim Bodnia بازیگر

اخیرا شبکه نت فلیکس بازیگران زیادی از فصل دوم سریال The Witcher را معرفی کرده بود ، بازیگرانی که از سریال Game Of Thrones و سایر سریال ها به این مجموعه اضافه خواهند شد.فصل اول ویچر در سال 2019 طرفداران بسیار زیادی پیدا کرد که البته این موفقیت تنها برای سریال نبود و ناشر کتاب های داستان این مجموعه هم از چاپ مجدد پانصد هزار نسخه جدید خبر داد.
چند روز پیش هم Henry Cavill بازیگر نقش Geralt در صفحه اینستاگرام خود، خبر از شروع مراحل پیش تولید فصل دوم این سربال محبوب داد. در مصاحبه ای که قبلا از او منتشر شده وی ابراز امیدواری کرده بود که با گنجاندن صحنه هایی بیشتری از Geralt ، طرفداران با توانایی های بیشتری از این شخصیت به عنوان یک Witcher آشنا شوند.
طبق خبرهای تازه ای هم که از شبکه Netflix به گوش میرسد، پادکست هایی از پشت صحنه برای هواداران ضبط خواهد شد و از طریق مجموعه Netflix’s Behind-the-Scenes podcast قابل دسترسی خواهد بود.

سریال The Witcher نقش زیادی هم روی افزایش تعداد کاربران بازی The Witcher 3 گذاشته به صورتی که در Steam تعداد یک صد هزار کاربر همزمان (بیش تر از کاربران در زمان عرضه بازی) را داشته است.

احسان عجمی نژاد فرد

َAre gamers really scaping Reality or just enjoying different ones ?

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا