اخبار بازی

تاریخ پخش سریال The Witcher به صورت اتفاقی فاش شد

سریال The Witcher

به نظر می‌رسد شبکه نت‌فلیکس تاریخ پخش سریال The Witcher را با پست‌ رسمی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده به صورت اتفاقی فاش کرده است. پستی که هم‌اکنون نیز حذف شده است.

گفته می‌شود شبکه نت‌فلیکس پستی را در حساب رسمی فیس‌بوک خود منتشر کرده که شامل روز شماری برای محاسبه فاصله باقی مانده تا انتشار و پخش تعدادی از سریال‌ها و فیلم‌های این کمپانی می‌شود. این پست در حال حاضر حذف شده اما اطلاعات آن صحیح بوده است و براساس آن نیز تاریخ پخش سریال The Witcher برابر 17 دسامبر یا 26 آذر خواهد بود. این اطلاعات که از سوی Redanian Intelligence، وبسایتی مخصوص برای انتشار اطلاعات و اخبار پیرامون سریال مورد بحث به اشتراک گذاشته شده، بیان می‌دارد که شعبه هلند نت‌فلیکس این پست را در توییتر و فیس‌بوک خود منتشر کرده است.

دیگر آثار مورد انتظار این شبکه هم‌چون فیلم Breaking Bad و سریال The Crown در این لیست حضور داشته و به همین دلیل به نظر می‌رسد تاریخ 17 دسامبر برای پخش این سریال نیز صحیح باشد. پیش از این تنها گفته شده بود که این سریال در پاییز سال جاری منتشر می‌شود اما تاریخ دقیقی برای آن اعلام نشده بود. با تمامی این توضیحات، از آن جایی که هم‌اکنون این پست حذف شده، نباید آن را به صورت کالا قطعی در نظر گرفت و باید منتظر اعلام رسمی تاریخ انتشار این سریال از سوی شبکه نت‌فلیکس بمانیم.

به‌روزرسانی خبر: به گفته سخن‌گوی کمپانی نت‌فلیکس، زمان انتشار این سریال هنوز به طور نهایی تایید نشده است. این سخنگو ادامه داد که پست منتشر شده از سوی اکانت این کمپانی در هلند به اشتباه منتشر شده و از این رو، تمامی اطلاعات آن صحیح و یا نهایی نیست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا