اخبار بازی

نت‌فلیکس از تمدید سریال The Witcher برای فصل دوم خبر داد

سریال The Witcher

شبکه نت‌فلیکس از تمدید سریال The Witcher برای فصل دوم خبر داد. این در حالی است که هنوز پخش فصل اول این سریال که برای ماه دسامبر برنامه‌ریزی شده، صورت نگرفته است.

شورانر این سریال یعنی خانم لوران اس.هیساریچ خبر تمدید سریال The Witcher برای فصل دوم را در توییتر به اشتراک گذاشت. ایشان ضمن ابراز هیجان خود برای شروع این سریال، اظهار کرد:

بسیار هیجان‌زده هستم که اعلام کنم شخصیت‌های گرالت، ینفیر و سیری برای ماجراجویی‌های بیشتر در فصل دوم بازخواهند گشت.

نمی‌توانم بیشتر از این به آن‌چه که عوامل سازنده و گروه بازیگران سریال به آن دست پیدا کرده‌اند افتخار کنم و هم‌چنین نمی‌توانم برای شروع سریال و همراه شدن شما با ما برای تجربه داستان آن صبر کنم.

با توجه به اینکه اشتیاق و در عین هایپ و فراوانی پیرامون این سریال وجود دارد و هم‌چنین این موضوع که نت‌فلیکس و سازندگان سریال انتظار دارند The Witcher به محصول بسیار بزرگی برای آن‌ها تبدیل شود، تمدید آن برای فصل دوم چندان غافل‌گیرکننده به شمار نمی‌رود. در حال حاضر گفته می‌شود فصل دوم این سریال در سال 2021 منتشر خواهد شد. ناگفته نماند فصل اول این سریال قرار است در تاریخ 20 دسامبر برابر 29 آذر از شبکه نت‌فلیکس پخش شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.