اخبار بازی

احتمال ساخت نسخه جدیدی از بازی The Witcher با محوریت شخصیت سیری

یکی از نویسندگان اصلی استودیو CD Projekt Red به‌تازگی در مورد احتمال پرداخت بیشتر به شخصیت سیری در دنیای سری The Witcher صحبت کرده‌است.

بازی The Witcher 3

استودیو CD Projekt Red مدتی پیش تأیید کرده‌بود که در آینده و پس از اتمام ساخت بازی Cyberpunk 2077، سازندگان قصد دارند به دنیای ویچر بازگردند و عنوان جدیدی را از این سری خلق کنند. با اینکه هنوز مشخص نیست شخصیت‌های محبوبی مانند سیری نیز باز خواهند گشت یا خیر، اما به‌نظر می‌رسد ممکن است پرداخت به گذشته این شخصیت یکی از گزینه‌های مورد نظر باشد.

آقای Jakub Szamałek (طراح داستان بازی The Witcher 3) که اخیرا با وب‌سایت VG247 مصاحبه‌ای داشته، در بخشی از صحبت‌های خود در خصوص ساخت یک بازی جدید با محوریت شخصیت سیری گفت: ” من بابت اینکه نتوانستیم به گذشته سیری کمی بیشتر بپردازیم افسوس می‌خورم. او یک شخصیت فوق‌العاده غنی و پیچیده‌است. سیری تقریبا به‌مدت دو سوم از طول بازی ویچر 3 غایب است و به همین دلیل ما به عنوان نویسندگان بازی به اندازه‌ای که می‌خواستیم فرصت پرداخت به او را نداشتیم. اما شاید در آینده به این شخصیت بازگردیم.”

مطمئنا چنین صحبت‌هایی چیزی را به‌صورت رسمی تأیید نمی‌کند، اما طرفداران زیادی بابت اینکه تیم سازنده هنوز به بازگرداندن شخصیت سیری فکر می‌کنند، خوشحال می‌شوند. استودیوی سی دی پراجکت رد در حال حاضر مشغول توسعه بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 است و احتمالا تا قبل از عرضه این عنوان، اطلاعات بیشتری پیرامون آینده سری ویچر منتشر نخواهد شد.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.