اخبار بازی

بالا رفتن شانس ساخت بازی The Witcher 4

شرکت CD Projekt به عنوان کمپانی مادر استودیوی سازنده‌ی سری بازی‌های The Witcher، در وب سایت رسمی خود خبر از توافق جدید میان این شرکت و آقای آندری ساپکوفسکی (Andrzej Sapkowski) به منظور بهبود روابط میان این کمپانی و آقای ساپکوفسکی داد. طبق اطلاعات منتشر شده، دو طرف برای بهبود روابط کاری و تحکیم آن به یک توافق مشترکی رسیدند.

در این چند سال اخیر آقای ساپکوفسکی چندین بار اعلام کرده بود که بازی‌های ساخته شده از روی کتابش علاقه‌ای ندارد و حتی در سال 2018 هم خواستار دریافت یک مبلغ سنگین از سوی شرکت CD Projekt شده بود. حال این توافق که به تازگی حاصل شده نه تنها نشان دهنده این است که این دو طرف مشکلات قبلی خود را کنار گذاشته‌اند، بلکه نشان از آمادگی دو طرف برای همکاری‌های بیشتر در آینده است. در همین راستا شرکت CD Projekt بیانیه زیر را منتشر کرده است:

این توافقنامه نیازها و انتظارات هر دو طرف را در گذشته و حال را برآورده و کاملاً روشن می کند و چارچوبی را  برای همکاری های آینده بین دو طرف تعیین می کند. همچنین این این توافقنامه حق انتشار بازی‌های ویدیویی، رمان‌های گرافیکی، بازی‌های صفحه‌ای و کالا‌های مختلفی را از مجموعه The Witcher به ما می‌دهد.

با وجود این که بازی The Witcher 3: Wild Hunt پایانی برای شخصیت گرالت محسوب می‌شود، اما و با این وجود استودیوی CD Projekt احتمال ساخت نسخه‌های بعدی از این سری را رد نکرده است و شاید این خبر و توافق مقدمه‌ای برای شروع ساخت بازی The Witcher 4 باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.