اخبار بازی

بازی The Telltale Batman Shadows Edition در استرالیا رده‌بندی سنی شد

بازی The Telltale Batman Shadows Edition

در حالی بسیاری که منتظر رونمایی از نسخه بعدی بتمن هستند و ممکن است معرفی آن به زودی نیز صورت بگیرد اخیرا بازی The Telltale Batman Shadows Edition در استرالیا رده‌بندی سنی شده.

این بازی توسط سازمان رده‌بندی سنی استرالیا لیست شده و نوع درجه‌بندی آن نیز دقیقا به مانند دو فصل قبلی مجموعه بازی Batman که توسط کمپانی Telltale ساخته شده بود است. بدین ترتیب شاید بتوان نتیجه گرفت که بازی The Telltale Batman Shadows Edition در اثر کالکشنی از فصل اول و دوم این بازی باشد که اکنون قرار است طی یک بسته کامل عرضه شود. درست به مانند The Walking Dead: The Telltale Definitive Collection که مدتی پیش در دسترس قرار گرفت.

بسته شدن استودیو Telltale یکی از غیرمنتظره‌ترین و تعجب‌برانگیزترین اتفاقاتی بود که در چند سال اخیر در صنعت بازی صورت گرفت و به وقوع پیوستن آن نیز تنها مدتی پس از عرضه فصل دوم Batman انجام شد. این مجموعه به خصوص در فصل دوم آن به واسطه رویکردی متفاوتی که برای پرداختن به شخصیت بتمن و رابطه‌اش با جوکر در نظر گرفت با تحسین فراوانی همراه شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.