اخبار بازی

The Swapper به Wii U می‌آید

پلتفرمر زیبا و تحسین شده محصول Facepalm Games، با نام The Swapper که قبلا با عرضه بر روی PC ،PS4 ،PS3 و PS Vita توانسته بود جایگاه و طرفداران خاص خود را بدست آورد، هم‌اکنون قرار شده بر روی Wii U نیز عرضه شود.

 

Curve Digital که با پورت کردن عالی بازی های مستقلی همچون Thomas Was Alone و Lone Survivor برای کنسول‌ها به شهرت رسیده، در توئیتر خود اعلام کرده که در حال کار بر روی نسخه Wii U بازی The Swapper است.

 

The Swapper یک پازل پلتفرمر 2 بعدی است که داستان فضانوردی گرفتار در یک سفینه فضایی متروکه را روایت می‌کند. بازیکن با پیشروی در محیط بازی، با اسلحه ای با قابلیت ایجاد چندین کلون از شخصیت اصلی مواجه می‌شود که نقشی اساسی در حل مجموعه پازل های موجود در محیط پیرامون و گذر از چالش های پیش رو خواهد داشت. هدف شما این است که با حل کردن این پازل ها، پرده از اسرار این سفینه اسرارآمیز برداشته و بفهمید چه اتفاقاتی باعث شده سفینه به این وضعیت دچار شود. در ضمن، از نکات قابل توجه در مورد این بازی، این است که شما در جریان بازی، حتی با یک دشمن نیز مواجه نخواهید شد.

 

اگرچه عرضه Mario Kart 8 باعث افزایش نسبی فروش کنسول Wii U شد، اما مجموعه بازی‌های این کنسول هنوز باید گسترش یابند تا این کنسول به فروش قابل توجهی دست یابد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن