اخبار بازیپلی استیشن 5

تاریخ عرضه لو رفته کنسول PlayStation 5 صحیح نیست

ساعاتی پیش در یک آگهی تبلیغاتی ژاپنی که توسط Sony Interactive Entrenchment قرار گرفت به تاریخ عرضه کنسول پلی استیشن 5 اشاره شده‌بود، اما حال شرکت سونی تاریخ لو رفته را تکذیب کرده‌است.

کنسول PlayStation 5

در آگهی شغلی قرار گرفته، تاریخ عرضه کنسول PlayStation 5 برای اکتبر 2020 لیست شده‌بود. از آنجایی که سونی تاکنون تاریخ دقیقی را برای عرضه کنسول نسل نهمی خود اعلام نکرده‌است، این آگهی شغلی توجهات زیادی را به خود جلب کرد. اما به‌نظر می‌رسد این تاریخ لو رفته در واقع صحیح نیست و همچنان باید منتظر اعلام رسمی سونی بمانیم.

رسانه ژاپنی Famitsu جویای پاسخ‌های رسمی از سوی سونی شده و سونی نیز تاریخ اکتبر 2020 را به‌طور کامل تکذیب کرده‌است. به گفته سونی، پدیدار شدن تاریخ مذکور تنها حاصل یک اشتباه در این وب‌سایت آگهی استخدامی بوده و منبع رسمی ندارد.

مدتی پیش شایعاتی مبنی بر برگزاری یک نمایش مرتبط با کنسول PS5 در ماه آینده شنیده می‌شد. اگر این شایعات صحیح باشند، باید در هفته‌های آینده منتظر اعلام رسمی سونی باشیم.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.