اخبار بازی

بازی The Pegasus Dream Tour معرفی شد

بازی The Pegasus Dream Tour

استودیو JP Games که توسط کارگردان بازی Final Fantasy XV یعنی آقای Hajime Tabata تاسیس شده، اولین عنوان خود را معرفی کرد. بازی The Pegasus Dream Tour جدیدترین ساخته Tabata قرار است نخستین بازی ویدیویی با محوریت ورزش‌های بین المللی پارالمپیک باشد. هدف Hajima Tabata از خلق این عنوان، ارتقای بازی‌های نقش آفرینی به سطح و جایگاهی جدید است. این اثر در سرتاسر دنیا در سال 2020 منتشر خواهد شد و روی پلتفرم‌های گوناگونی، از قبیل کنسول‌ها و گوشی‌های هوشمند نیز عرضه می‌شود. از دیگر اهداف توسعه‌ی این اثر، افزایش محبوبیت ورزش‌های پارالمپیک که ظرف 500 روز آینده آغاز می‌شود، بین مردم است.

آقای Andrew Parson رئیس کمیته بین المللی بازی‌های پارالمپیک گفت: پیش از آغاز بازی‌های پارالمپیک 2020 توکیو، ما قصد داریم از طریق راه و روش‌های تازه با مخاطبین جدید و جوان ارتباط برقرار کنیم. ما معتقد هستیم این عنوان (The Pegasus Dream Tour) باعث علاقه‌مندی و لذت بردن افراد از این مسابقات در سرتاسر جهان می‌شود و انتظار و حتی آشنایی این افراد با همچین رویدادهایی را افزایش می‌دهد.

Tabata در ادامه افزود: TPDT یک اثر ورزشی ساده نخواهد بود. JP Games قصد دارد تجربه‌ای نوین در سبک ورزشی و نقش آفرینی (ژانری که ما در آن مهارت داریم) را به ارمغان بیاورد. در این بازی RPG، بازیکنان در ورزش‌های پارامپیک مجازی که در شهری خیالی با نام Pegasus واقع شده شرکت می‌کنند و از قدرت‌ها و ویژ‌گی‌های خاص خود برای رسیدن به جایگاه اول استفاده خواهند کرد. این اثر در سال 2020 به صورت جهانی منتشر می‌شود.

مطالب پیشنهادی:

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.