اخبار بازیکامپیوتر

بازی The Pathless در پاییز امسال به استیم می‌آید

بازی The Pathless که برای مدتی بر روی PC در انحصار استور اپیک گیمز بود، اکنون در تاریخ 16 نوامبر (25 آبان) برای استیم منتشر خواهد شد. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

بازی The Pathless

استودیوی Giant Squid، خالقان بازی ABZU در سال گذشته بالاخره عنوان جدید خود را برای فروشگاه اپیک استور، اپل آرکید و کنسول‌های پلی استیشن منتشر کردند. The Pathless موفق شد تا نظر مثبت افراد زیادی را جلب کند و حال اعلام شده که حدود یک سال پس از عرضه اولیه، بازی برای کاربران استیم در دسترس قرار می‌گیرد.

این ماجراجویی مرموز بازیکن را در نقش یک شکارچی قرار می‌دهد که تبحر خاصی در استفاده از تیروکمان دارد. بازی در یک جزیره پر رمز و راز جریان دارد که با همکاری یک عقاب، در آن به کاوش و کشف اسرار می‌پردازید. The Pathless از یک سیستم تیراندازی ویژه‌ای بهره می‌برد که با استفاده از آن، بازیکن سرعت خود را در جابجایی میان محیط‌ها افزایش می‌دهد.

شما می‌توانید بررسی ما از بازی The Pathless را از اینجا مطالعه کنید. این عنوان در تاریخ 25 آبان برای استیم منتشر می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.