اخبار بازی

معرفی بازی The Outlast Trials توسط استودیو Red Barrels

بازی The Outlast Trials

استودیو Red Barrels از نسخه جدید سری بازی Outlast به نام بازی The Outlast Trials رونمایی کرد. برخلاف دو نسخه قبلی این مجموعه و بسته الحاقی نسخه اول تحت عنوان The Whistleblower که همگی تجربیاتی تک‌نفره به شمار می‌رفتند، نسخه جدید قابلیت Co-op را به این مجموعه ترسناک اضافه می‌کند.

عنوان The Outlast Trials دنباله مستقیمی بر نسخه‌های قبلی این مجموعه نخواهد بود. این اثر در دنیای یکسانی جریان داشته و در میانه دوران جنگ سرد روایت می‌شود. جزئیات چندانی در رابطه با داستان این بازی به اشتراک گذاشته نشده اما پلیر قادر خواهد بود تا آن را به تنهایی یا همراه با سه دوست دیگر به اتمام برساند.

یکی از موسسین استودیو سازنده یعنی دیوید شاتئونف (David Chateauneuf) با انتشار بیانیه‌ای، توضیحاتی در رابطه با بازی جدیدشان ارائه کرد و گفت:

ما بسیار مفتخر هستیم تا این عنوان و اولین تصویر از بازی را برای مخاطبین و طرفداران بزرگ‌مان رونمایی کنیم. تیم ما سخت در حال کار و تلاش است تا تجربه‌ای جدیدی را خلق کنند که ترس و تنش را برای میلیون‌ها پلیر به همراه می‌آورد. چه پلیرها بخواهند به تنهایی تجربه بازی را پشت سر بگذارند و چه بخواهند با دوستان خود این کار را نجام دهند.

این بازی هم‌اکنون در مراحل بسیار ابتدایی تولید خود قرار دارد با این حال استودیو Red Barrels در حال افزایش دادن به سرعت ساخت بازی است. این عنوان در حال حاضر هیچ گونه تاریخ انتشار و یا حتی بازه زمانی مشخصی برای انتشار ندارد. پلتفرم‌های مقصدی نیز برای آن اعلام نشده است.

مطالب پیشنهادی:

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.