اخبار بازی

شایعه: تاریخ عرضه و نام نهایی بازی بعدی سری Assassin’s Creed لو رفت

طبق اطلاعات جدیدی که از نسخه بعدی سری Assassin’s Creed لو رفته، این عنوان Assassin’s Creed Mirage نام دارد و برای عرضه در بهار 2023 برنامه‌ریزی شده است. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

بازی Assassin's Creed

این جزئیات به همراه چندین موارد دیگر مرتبط با نسخه بعدی مجموعه آساسینز کرید، از طریق یوتیوبری به نام j0nathan فاش شده است. به ادعای او، بازی Assassin’s Creed Mirage در قرن نهم روایت می‌شود و وقایع آن در بغداد رخ می‌دهد. دیگر جزئیات لو رفته به بازگشتن این سری محبوب به ریشه‌های خود و الهام گرفتن سازندگان از اولین نسخه سری اشاره دارند. گفته شده که در نسخه جدید Assassin’s Creed، خبری از سیستم لول‌بندی، انتخاب جنسیت شخصیت اصلی و انتخاب دیالوگ نخواهد بود.

در همین حال جیسون شرایر، گزارشگر مشهور بلومبرگ نیز عنوان کرده که برخی از این موارد لو رفته، از جمله اطلاعات مربوط به بازگشتن به ریشه‌ها و تاریخ عرضه و نام بازی صحت دارند. البته شرایر همچنین در ادامه مواردی مانند وجود داشتن چندین شهر در این بازی را رد کرده است.

گزارش اصلی j0nathan همچنین از ساخت ریمیک اولین نسخه سری خبر می‌دهد که به گفته او، این ریمیک بر اساس کارهای صورت گرفته بر روی بازی Assassin’s Creed Mirage توسعه می‌یابد. طبق اطلاعات لو رفته، چند ماه پس از عرضه نسخه جدید سری، این ریمیک در قالب یک سیزن پس به بازی افزوده خواهد شد.

در هر صورت، اگر شایعات اخیر صحت داشته باشند به احتمال زیاد در رویداد Ubisoft Forward شاهد رونمایی رسمی از Assassin’s Creed Mirage خواهیم بود. این رویداد در تاریخ 19 شهریور برگزار می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.