اخبار بازی

فروش 430 هزار نسخه‌ای بازی The Legend Of Zelda: Link’s Awakening در اروپا در هفته اول

بازی The Legend Of Zelda Link’s Awakening

بازسازی عنوان کلاسیک کنسول Game Boy یعنی بازی The Legend Of Zelda: Link’s Awakening با استایل هنری منحصر به فرد خود منتشر شد و توانست در کنار موفقیت کیفی، عملکرد تجاری بسیار خوبی از خود ارائه کند. به طوری که براساس گزارش ارائه شده فروش بازی در اروپا به نزدیک نیم میلیون نسخه رسیده است.

براساس اطلاعات منتشر شده توسط وبسایت 4Players، آماری از سوی Nintendo Germany فاش شده که از فروش 430 هزار نسخه‌ای بازی The Legend Of Zelda: Link’s Awakening در اروپا در 72 ساعت اول پس از انتشار حکایت دارد. پیش از این شعبه اروپا شرکت نینتندو اظهار کرده بود این بازی، سریع‌ترین فروش را در میان عناوین Nintendo Switch در سال 2019 داشته اما اکنون اولین باری است که اعداد و ارقامی در این باره ارائه می‌شود. اگر این آمار را در کنار فروش قابل توجه 141 هزار نسخه‌ای بازی در بازار ژاپن قرار دهیم می‌توان نتیجه گرفت Link’s Awakening بازگشت موفقیت‌آمیزی برای عناوین کلاسیک مجموعه Zelda بوده است. اثری که به صورت انحصاری برای کنسول Nintendo Switch در دسترس قرار دارد.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.