اخبار بازی

احتمال عرضه بتا بخش چندنفره بازی The Last of Us Part 2 طی چند ماه آینده

بازی The Last of Us Part 2

با توجه به اینکه به نظر می‌رسد پس از مدت‌ها سکوت به‌زودی اطلاعاتی جدید از ساخته استودیو ناتی‌داگ خواهیم شنید احتمال عرضه بتا بخش چندنفره بازی The Last of Us Part 2 طی ماه‌های آینده چندان هم چندان دور از انتظار نخواهد بود.

هفته گذشته بود که اعلام شد سازندگان این بازی مورد انتظار در حال آماده‌سازی برای برگزاری رویدادی با حضور اهالی رسانه هستند که در تاریخ 24 سپتامبر در لس‌آنجلس برگزار خواهد شد. در این رویداد اطلاعات و نمایش‌های جدیدی از بازی برای اعضای رسانه به نمایش در خواهد آمد به طوری که ظاهرا محتویات این رویداد چیزی در حدود سه ساعت خواهد بود.

دنیل احمد تحلیل‌گر و یکی از اینسایدرهای دنیای بازی در توییتر اعلام کرد که در این رویداد، اهالی رسانه اولین افرادی خواهند بود که می‌توانند بازی را تجربه کنند. به طوری که محتویات بازی برای این رویداد حدود 3 ساعت خواهد بود که البته لزوما به این معنی نیست سه ساعت از گیم‌پلی بازی برای حاضرین این رویداد به نمایش در آمده و یا آن‌ها 3 ساعت از آن را تجربه خواهند کرد. با این حال این موضوع نشان می‌دهد که The Last of Us Part 2 در موقعیت بسیار قدرتمندی قرار داشته و پروسه تولید آن رو به اتمام است.

از آن جایی که نمایش دمویی سه ساعته از بخش تک‌نفره یک بازی، بیش از حد زیاد به نظر می‌رسد ممکن است تست بتا بخش چندنفره بازی The Last of Us Part 2 هم بخشی از محتویات این رویداد بوده و پس از آن طی ماه‌های آینده و زودتر از آنچه که بسیاری از مخاطبین انتظار دارند این تست بتا برای گیمرها نیز در دسترس قرار بگیرد.

روز گذشته شرکت سونی از حضور این بازی در رویداد هفته بازی مادرید نیز خبر داد که از تاریخ سه الی شش اکتبر برگزار می‌شود. بدین ترتیب زمان زیادی تا انتشار اطلاعات و نمایشی جدید از این بازی باقی نمانده است. اثری که به صورت انحصاری برای کنسول PlayStation 4 در حال توسعه قرار دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا