اخبار بازی

پیچیده‌ترین شخصیت‌های دنیای گیم در بازی The Last of Us Part 2

بازی The Last of Us Part 2

هالی گروس که در بازی The Last of Us Part 2 به عنوان یکی از دو نویسنده بازی شناخته می‌شود در گفتگویی که اخیرا با PlayStation Magazine داشته مدعی شده است که جدیدترین ساخته استودیو ناتی‌داگ دارای پیچیده‌ترین و متنوع‌ترین شخصیت‌های دنیای گیم خواهد بود.

این طولانی‌ترین شغلی است که تاکنون در زندگی‌ام داشته‌ام. هر روز در حال کار کردن بوده و فرصت این را دارم تا با طراحان، انیماتورها، افراد بخش صوت و طراحان شخصیت‌ها همکاری کنم و همه ما در راستای یک چشم‌انداز مشغول کار هستیم که چگونه پیچیده‌ترین و متنوع‌ترین شخصیت‌ها را در یک بازی ویدئویی پیاده‌سازی کنیم؟

هر کسی بخشی از استعداد و هوش مخصوص خود را برای این کار در بازی قرار داده است و شما با مشاهده این افراد بسیار باهوش با خود می‌گویید “مغز این افراد چگونه کار می‌کند؟” آن‌ها مانند جادوگران هستند.

گروس پیش از این نیز درباره داستان و تم آن صحبت کرده بود و توضیح داده بود که قسمت دوم این بازی چگونه شخصیت الی را در مسیر خود با چالش مواجه خواهد کرد.

متاسفانه بخشی از فرآیند نگارش به شکنجه کردن و عذاب دادن شخصیت‌ها و قرار دادن آن‌ها در وضعیت سخت مربوط می‌شود تا از این طریق ارزش‌ها و مسیر پیش روی آن‌ها مورد آزمایش قرار گیرد. بنابراین در حالی که ما شخصیت الی را خیلی زیاد دوست داریم و مشتاق رشد کردن آن هستیم اما با این شخصیت به لطافت برخورد نمی‌کنیم.

این بازی مورد انتظار در تاریخ 21 فوریه 2020 برابر 2 اسفند 98 به صورت انحصاری برای کنسول PlayStation 4 منتشر می‌رود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.