اخبار بازی

تروی بیکر بازی The Last of Us Part 2 را جاه‌طلبانه‌ترین اثر ناتی‌داگ می‌داند

بازی The Last of Us Part 2

تروی بیکر صداپیشه شخصیت جول در بازی The Last of Us Part 2 در تازه‌ترین اظهارات خود وعده‌های مهیجی را در خصوص عنوان ماجراجویی در دست استودیو ناتی‌داگ به طرفداران داده است. به طوری که آن را جاه‌طلبانه‌ترین اثر این استودیو معرفی می‌کند.

در جریان گفتگویی در رویداد Manchester Comic-Con، بیکر اطلاعات اندکی را پیرامون وسعت دنباله بازی The Last of Us به اشتراک گذاشت که به خودی خود، اشتیاق طرفداران را برای بازی بیشتر از پیش می‌کرد. ایشان اینگونه توضیح داد که:

با قطعیت می‌توانم به شما بگویم که این اثر جاه‌طلبانه‌ترین کاری است که استودیو ناتی‌داگ تا به حال انجام داده. این بازی بسیار بزرگ‌تر از آن جیزی است که تصور می‌کردم بتواند باشد.

به نظر من آن‌ها احتمالا کار هوشمندانه‌ای انجام داده‌اند که به ما چیزی در رابطه با بازی نگفته‌اند زیرا ما نمی‌توانیم چیزی را لو دهیم و چیز احمقانه‌ای را به زبان بیاوریم. بار آخر که چیزی را اعلام کردیم، موردی از دهان ما در رفت و توسعه‌دهندگان نمی‌خواهند این امر باری دیگر صورت بگیرد. می‌توانم به شما بگویم که ما هم‌چنان در حال کار روی بازی هستیم. اما این که در چه مرحله‌ای از تولید هستیم هیچ اطلاعی از آن ندارم. اکنون همه فکر می‌کنند که بازی ناقص است تا زمانی که این اثر عرضه شود. و آنگاه که بازی عرضه شد همه در استودیو فریاد می‌زنند که ما یک بازی ناقص را منتشر کردیم! و این دقیقا کار ساختن یک بازی ویدئویی است.

در چند وقت شایعات بی‌شماری پیرامون زمان انتشار این بازی مورد انتظار در سال 2020 به گوش رسیده است. از انتشار آن در فوریه 2020 و عرضه در بهار و ماه می سال آینده که با این حال تاکنون هیچ کدام از آن‌ها مورد تایید رسمی استودیو ناتی‌داگ و شرکت سونی قرار نرگفته است. بازی The Last of Us Part 2 به صورت انحصاری برای کنسول PlayStation 4 در حال توسعه قرار دارد.

مطالب پیشنهادی:

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن