اخبار بازی

شایعه: بازی The Last of Us Part 2 امسال عرضه می‌شود

اخیراً یکی از نویسنده‌های سابق وبسایت خبری IGN طی رشته توئیتی اعلام کرد که بازی The Last of Us Part 2 صد در صد در سال 2019 منتشر خواهد شد.
خانم Alanah Pearce که از نویسندگان سابق IGN به حساب می‌آید، در طول مدت زمان کاری خود در این وبسایت، روابط نزدیکی را با اهالی صنعت بازی به دست آورده و می‌توان به صحبت‌های ایشان تا حد زیادی اعتماد کرد. ابتدا موضوع به این شکل مطرح شد که خانم پیرس از عدم حضور The Last of Us Part 2 در لیست عناوین مورد انتظار سال 2019 ابراز تعجب کرد و هنگامی که به او توضیح دادند که این بازی هنوز تاریخ عرضه ندارد و به همین علت در لیست حاضر نیست، وی به این شکل پاسخ داد که این عنوان 100% در سال 2019 عرضه خواهد شد و این مورد را چندین بار توسط چندین منبع مختلف شنیده است، هرچند که امکان تغییر برنامه‌ها توسط شرکت Sony وجود دارد. البته کمی بعد این توییت‌ها توسط خود خانم پیرس حذف شدند.

بازی The Last of Us Part 2

شرکت Sony و استدیو Naughty Dog همچنان از ارائه جزئیات در رابطه با تاریخ عرضه بازی The Last of Us part 2 خودداری می‌کنند و حال که شایعات عرضه زودهنگام کنسول‌های نسل بعدی رو به افزایش قرار دارد و سونی نیز جزء غائبین نمایشگاه E3  سال 2019 به حساب  می‌آید، طرفداران بیش از پیش کنجکاو هستند تا تاریخ عرضه این عنوان مورد انتظار را بدانند.

مطالب پیشنهادی:

برچسب ها

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.
بستن
بستن