اخبار بازی

منتظر نمایش جدید بازی The Last of Us Part 2 در ماه جاری باشید

بازی The Last of Us Part 2

مدتی پیش بود که از نمایش جدید بازی The Last of Us Part 2 پشت درهای بسته برای مدیران گیم‌استاپ خبر دادیم. پس از آن برخی از اینسایدرها وعده دادند که به‌زودی این نمایش برای مخاطبین به صورت عمومی به اشتراک گذاشته می‌شود. حال به نظر می‌رسد زمان این موضوع و نمایش جدید بازی مورد انتظار انحصاری شرکت سونی مشخص و اعلام شده است.

براساس پوستر به اشتراک گذاشته شده توسط جف کیلی در توییتر، استودیو سازنده اثر مورد بحث یعنی ناتی‌داگ در حال دعوت اهالی رسانه برای رویدادی در ماه جاری است. بدین ترتیب به نظر می‌رسد اطلاعات و نمایش جدید بازی The Last of Us Part 2 که می‌تواند شامل گیم‌پلی جدید آن نیز باشد در این رویداد به اشتراک گذاشته می‌شود.

این رویداد در تاریخ 24 سپتامبر برابر 2 مهر در شهر لس‌آنجلس ایالت کالیفرنیا برگزار می‌شود. خالی از لطف نیست که بدانید این تاریخ نزدیک به روز 26 سپتامبر بوده که به عنوان Outbreak Day شناخته می‌شود. روزی که بیماری قارچی درون دنیای بازی شیوع پیدا کرد.

نمایش اولین گیم‌پلی بازی در نمایشگاه E3 2018 که مربوط به بیش از یک سال پیش می‌شود، آخرین زمانی بوده که نمایش و اطلاعات جدیدی از این بازی منتشر شد. حال به نظر می‌رسد انتظار طرفدازان برای ارائه اطلاعات و نمایش‌های جدید از این بازی رو به اتمام است. عنوان The Last of Us Part 2 به صورت انحصاری برای کنسول PlayStation 4 در حال توسعه قرار داشته و باید دید آیا در این رویداد در کنار اطلاعات جدید، سرانجام تارخ عرضه آن نیز مشخص و اعلام می‌شود یا این موضوع، باز هم به زمان دیگری موکول خواهد شد.

مطالب پیشنهادی:

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن