اخبار بازی

بازی The Last of Us Part 2 بازیکنان را مجبور می‌کند تا همه چیز را زیر سوال ببرند

صداگذار و بازیگر Joel در بازی The Last of Us Part 2 یعنی آقای Troy Baker، اخیرا در مصاحبه‌ای در مورد این شخصیت صحبت کرده است.

بازی The Last of Us Part 2

با اینکه تأیید شده شخصیت قابل بازی نسخه دوم Ellie خواهد بود، خیلی‌ها مشتاق هستند که داستان Joel را پس از وقایع نسخه قبل دنبال کنند. البته از آنجایی که تاریخ عرضه بازی The Last of Us Part 2 باز هم تأخیر خورد، طرفداران باید مدت زمان بیشتری را منتظر بمانند تا بازی تجربه کنند. با اینحال، امروز تروی بیکر جزئیات اندکی را از شخصیت جول به اشتراک گذاشت.

پس از عرضه نسخه اول در سال 2013، تروی بیکر موفق شد افتخارات زیادی را بابت ایفای نقش در این عنوان کسب کند. از زمان معرفی نسخه دوم تا به امروز، تعداد زیادی از طرفداران مشغول پیشینی و تئوری‌پردازی در مورد مسیری که جول قرار است در داستان بازی طی کند، هستند. طبق صحبت‌های تروی بیکر، نسخه دوم The Last of Us لایه‌های جدیدی را از این شخصیت آشکار می‌سازد. او می‌گوید دنباله بازی، چیزهایی را در مورد شخصیت جول به او آموخت که در زمان ساخت نسخه اول نمی‌دانست. بیکر از اولین روزی که نیل دراکمن داستان نسخه دوم را برای او توضیح داد صحبت کرد و گفت پس از فهمیدن داستان، مات و مبهوت مانده است!  این بازیگر عنوان کرد که داستان بازی The Last of Us Part 2 بازیکنان را مجبور خواهد کرد تا همه چیز در مورد دنیا و شخصیت‌های آن را زیر سوال ببرند. در نهایت، او از طرفداران خواست که با ذهنی باز به تجربه این بازی بپردازند.

با اینکه استودیو Naughty Dog قبلا گفته بود الی تنها شخصیتی است که کنترل آن را بر عهده داریم، بسیاری از طرفداران معتقدند که این استودیو درحال مخفی نگه‌داشتن غافلگیری‌های بزرگ بازی است و شخصیت جول نیز در قسمت‌هایی قابل بازی خواهد بود. در هر صورت، سازندگان بازی The Last of Us Part 2 بارها تأیید کرده‌اند که جول در این نسخه نیز نقش مهمی در داستان بازی خواهد داشت.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

 1. [QUOTE=”*CATALAN*, post: 4727261, member: 31480″]
  الان نگرفتم یعنی میتونیم با Joel بعضی از جاها رو کنترلش دست بگیریم ؟ اگر اوکی باشه خیلی عالیه. حیف نیست Joel نباشه!
  [/QUOTE]
  نه آقا هنوز که به شکل رسمی چیزی مشخص نیست 😀 یکم دیگه بازی تاریخ میخوره میاد میبینیم اوضاع از چه قراره. ولی از هایپی که با همین اسکرین شات ها راه افتاده قشنگ میشه فهمید چقد طرفدارا دوست دارن قابل کنترل باشه…
  [QUOTE=”IMANOKA, post: 4727262, member: 112342″]
  خب جوئل هم LGBT شد
  [/QUOTE]
  جول اگه اشتباه نکنم تو اون تئاتر اختصاصی که سال 2014 پخش شد کیس مناسبی پیدا کرده بود میخواست با یه حاج خانومی ازدواج کنه. 😀

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
 • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.