اخبار بازی

معرفی 15 بازی جدید در مراسم The Game Awards 2019

معرفی 15 بازی جدید

به گفته جف کیلی مجری و تهیه‌کننده مراسم سالیانه The Game Awards در مراسم امسال شاهد معرفی 15 بازی جدید خواهیم بود. رویدادی که هفته آینده در تاریخ 13 دسامبر برگزار می‌شود.

اگرچه The Game Awards همان‌طور که از نام آن پیداست به منظور انتخاب بهترین عناوین سال در هر دسته‌بندی برگزار می‌شود اما بخش قابل توجهی از اهمیت این مراسم به رونمایی از آثار جدید ارتباط دارد. در حالی که پیش از این جف کیلی اظهار کرده بود در این مراسم امسال ده عنوان جدید رونمایی خواهند شد در پاسخ به سوال کاربری اطلاعات قبلی را به‌روزرسانی کرد و از معرفی 15 بازی جدید در این رویداد خبر داد. عناوینی که تاکنون که به طور عمومی رونمایی نشده و حتی جزئیاتی هم از آن‌ها فاش نشده است.

در کنار معرفی از عناوین جدید می‌توانیم انتظار داشته باشیم بازی‌هایی که پیش از این معرفی شده بودند نظیر بازی Elden Ring، بازی The Outlast Trials و عناوینی دیگر نمایش‌ها و اطلاعات جدید از آن‌ها به اشتراک گذاشته شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.