اخبار بازی

پیش‌برنامه مراسم The Game Awards 2020 شامل نمایش 5 بازی خواهد بود

به‌تازگی آقای جف کیلی اطلاعات بیشتری را از پیش‌برنامه یا همون پری-شو مراسم The Game Awards امسال منتشر کرده است. برای جزئیات بیشتر، با بازی سنتر و جدید ترین اخبار بازی همراه باشید.

مراسم The Game Awards

مراسم The Game Awards هر سال در کنار اهدای جوایز به عناوین مختلف، معرفی و نمایش جدید بازی‌ها را نیز در بر دارد. امسال نیز به همین روال، نمایش بازی‌های جدید و از قبل معرفی‌شده را در طی این رویداد سالانه خواهیم دید. حال طبق گفته جف کیلی، تهیه‌کننده The Game Awards، متوجه شدیم که 5 بازی در پری-شو مراسم امسال نمایش دارند.

علاوه بر این، اعلام شد که در طول پری-شو یک اجرای موسیقی زنده را نیز خواهیم داشت که به‌زودی اطلاعات بیشتری از آن منتشر می‌شود. همچنین تأیید شد که مجری پری-شو همانند سال گذشته خانم Sydnee Goodman خواهد بود.

در حال حاضر مشخص نیست که دقیقا کدام بازی‌ها در پری-شو نمایش خواهند داشت. تاکنون نمایش فصل سوم بازی فال گایز، نمایش جدیدی از Dragon Age 4، و همچنین نمایش جدید Hood: Outlaws and Legends برای گیم اواردز امسال تأیید شده‌اند.

مراسم The Game Awards امسال در تاریخ 10 دسامبر (21 آذر، ساعت 3:00 بامداد به وقت تهران) برگزار خواهد شد. شما می‌توانید لیست کاندیدای مراسم امسال را از بازی سنتر مشاهده کنید.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.