اخبار بازی

اعلام شدن نامزدهای مراسم The Game Awards در هفته آینده

طبق اعلام آقای جف کیلی، نامزدهای بخش‌های مختلف مراسم The Game Awards امسال در تاریخ 18 نوامبر (28 آبان) مشخص خواهند شد. با بازی سنتر و جدید ترین اخبار بازی همراه باشید.

مراسم The Game Awards 2020

در حالی که مراسم بهترین بازی سال 2020 در کمتر از یک ماه دیگر برگزار می‌شود، مجری و تهیه‌کننده برنامه یعنی جف کیلی به‌تازگی اعلام کرده که چهارشنبه هفته بعد (ساعت 20:30) کاندیدای بهترین بازی‌های سال مشخص خواهد شد. همانند سال‌های گذشته، کاندیدای امسال نیز از طریق یک لایو استریم اعلام می‌شوند.

پیش‌تر اعلام شده بود بازی‌های عرضه شده در سال‌های گذشته نیز می‌توانند در برخی از بخش‌های امسال برنده باشند. شایان ذکر است که پس از تأخیر اخیر بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 تا 10 دسامبر، این عنوان نمی‌تواند در بین نامزدهای مراسم امسال قرار گیرد. همچنین The Game Awards امسال شامل کتگوری جدیدی می‌شود که برای پلتفرم یا بازی‌هایی که برای افراد کم‌توان یا ناتوان جسمی قابل دسترس هستند، در نظر گرفته شده است.

مراسم The Game Awards در تاریخ 10 دسامبر (20 آذر) برگزار خواهد شد.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.