اخبار بازی

دیگر محتوای جدیدی برای بازی The Elder Scroll: Legends ساخته نخواهد شد

بازی The Elder Scroll: Legends

در سال 2017 بود که شرکت Bethesda بازی کارتی The Elder Scroll: Legends را برای PC و همچنین گوشی‌های هوشمند منتشر کرد. از زمان عرضه این بازی رایگان تا به کنون نیز 8 بسته الحاقی برای این بازی منتشر شده که آخرین بسته الحاقی حدودا سه ماه پیش منتشر شد. حال امروز خبری منتشر شد مبنی بر این که دیگر قرار نیست تیم سازنده برای این عنوان محتوای جدیدی را منتشر کند و در واقع بسته الحاقی Jaws of Oblivion  آخرین بسته الحاقی این عنوان خواهد بود.

البته طبق اعلام سازندگان این بازی همچنان برای دانلود بر روی تمامی پلتفرم‌ها موجود است و هر دو بخش آفلاین و آنلاین بازی در دسترس است. همچنین در آینده رویدادها و پاداش‌های مختلفی نیز برای این عنوان در نظر گرفته خواهد شد و سازندگان از طرفداران و کسانی به این بازی را تجربه کردند، قدردانی می‌کند و در همین راستا هنگامی تمامی کسانی که وارد بازی شوند، یک Tamriel Collection را به رایگان دریافت خواهند کرد. در رابطه با نسخه‌های کنسولی بازی The Elder Scroll: Legends فعلا هیچ اطلاعاتی در دسترس نیست و باید صبر کرد و دید که آیا این نسخه‌ها در آینده عرضه خواهند شد یا خیر.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.