اخبار بازی

بازی The Division 2 در راه فروشگاه Epic

طی آخرین اخبار منتشر شده از سمت مقامات «شرکت یوبی‌سافت»، نسخه کامپیوتر  «بازی The Division 2» تنها بر  روی فروشگاه Epic و فروشگاه یوپلی منتشر خواهد شد و درحال حاضر هیچ برنامه‌ای برای عرضه عنوان ذکر شده بر روی شبکه استیم وجود ندارد. بعد از مذاکرات صورت گرفته بین دو شرکت اپیک گیمز  و یوبی‌سافت، از این پس این دو شرکت بزرگ با یک‌دیگر همکاری نزدیک‌تری را خواهند داشت و نسخه کامپیوتر عناوین آینده یوبی‌سافت نیز به صورت انحصاری (یا حداقل انحصاری زمانی) برای فروشگاه Epic و یوپلی منتشر خواهد شد و هیچ خبری از  عرضه آن‌‌ها برای شبکه استیم تا مدتی نامعلوم نخواهد بود.

فروشگاه Epic

یوبی‌سافت افزود: «ما مطمئن هستیم که فروشگاه Epic از پیش‌خرید تا ارائه نسخه بتا و نسخه نهایی بازی The Division 2، بهترین تجربه ممکن را برای کاربران به ارمغان خواهد آورد. روش و سیاست‌های پخشی که شرکت اپیک در قبال بازی‌ها درنظر گرفته یکی از  دلایلی به شمار می‌رود که ما قصد پشتیبانی از آن را  داریم.»

پیش‌ از این که یوبی‌سافت و اپیک اعلام همکاری بکنند، صفحه فروش The Division 2  برروی شبکه استیم موجود بود، هرچند قابلیت پیش‌خرید آن  ممکن نبود؛ اما حال به نظر می‌رسد که حتی صفحه این بازی نیز از  روی فروشگاه استیم به صورت کامل حذف گردیده است. شرکت اپیک با اتخاذ سیاست‌های جدید درحال تنگ کردن عرصه به استیم بوده و باید دید که استیم چه برنامه‌ای برای پاسخ دادن به این حملات دارد.

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.