اخبار بازی

بازی The Division 2 نیامده خبر ساز شد

بازی The Division 2

هنوز تا عرضه رسمی Division 2 سه روز فرصت باقی مانده است. در صورتی که اخبار این عنوان را دنبال کرده باشید می‌دانید که نحوه عرضه بازی The Division 2 مشابه عنوان Anthem خواهد بود. به عبارتی دیگر، اگر نسخه‌های گلد و آلتیمیت را خریداری کرده باشید، شرکت یوبی‌سافت به شما اجازه دسترسی زودتر می‌دهد. (کما این که هم اکنون تعدادی از بازیکنان مشغول تجربه این اثر هستند) با تمامی این اوصاف، اگر تصور می‌کنید تنها بازی که گرفتار باگ، گلیچ و کرش‌های عجیب و غریب شده عنوان Anthem است باید بگوییم که سخت در اشتباه هستید! به واسطه یک باگ غیرقابل پیش‌ بینی، در صورتی که دو بازیکن «دیویژن 2» را از طریق یک شبکه اینترنت اجرا کنند، بازیکن میزبان کنترل خود روی دشمنان و تعامل با محیط از دست داده و درنهایت بازی برای هر 2 نفر کرش می‌کند!

به عبارتی دیگر، اگر شما و دوست خود از طریق یک شبکه (به طور مثال در یک خانه) به بازی متصل شوید و اقدام به پیشروی به صورت co-op بکنید، بازی دچار گلیچ می‌شود. البته فعلاً یک راه حل برای این مشکل روی پلتفرم کامپیوتر وجود دارد و آن، استفاده از alt+f4 است. با انجام این کار و بازگشت به بازی، هر دو کارکتر (میزبان و مهمان) همچنان درون یک session قرار دارند و مشکل نیز حل می‌شود. هنوز راه حلی برای این مشکل روی کنسول ارائه نشده اما به احتمال زیاد به واسطه یک پچ در روز عرضه این مسئله حل شود. بازی The Division 2 در تاریخ 15 مارس برای ایکس باکس وان، کامپیوتر و پلی‌استیشن 4 منتشر می‌شود

مطالب پیشنهادی:

برچسب ها

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.
بستن
بستن