اخبار بازی

تاریخ انتشار عنوان «The Crew 2» و پاداش‌های پیش‌خرید آن

طی نمایشگاه گیمزکام، کمپانی یوبیسافت تاریخ انتشار و پاداش‌های پیش خرید عنوان «The Crew 2» را اعلام کرد. این عنوان در تاریخ ۱۶ مارچ ۲۰۱۸ (۲۵ اسفند ۱۳۹۶) برای PC و کنسول‌های Xbox One و PS4 منتشر خواهد شد.

 width=

همچنین برای اینکه قبل از عرضه به این عنوان دسترسی داشته باشید، می‌توانید از سایت آن برای ثبت نام در بتا اقدام کنید. تاریخ اجرای بتا هنوز اعلام نشده است.

در «The Crew 2» شما خواهید توانست در آمریکای جهان باز که کاملا برای مسابقات تغییر شکل پیدا کرده است، برانید. در این نسخه علاوه بر خودروها به قایق‌ها و همواپیما‌ها نیز دسترسی خواهید داشت و می‌توانید حین بازی بین وسایل زمینی، آبی و هوایی سوئیچ کنید که یوبیسافت اسم این قابلیت را «Fast Fav» گذاشته است. ۴ دسته‌ی مختلف از مسابقات در بازی وجود دارد «Street Racing»، «Off-road»، «Pro» و «Freestyle» که هرکدام گزینه‌ها و وسایل نقلیه‌ی مربوط به خود را دارد.

با پیش خرید این عنوان علاوه بر دسترسی به بازی ۳ روز پیش از انتشار جهانی یعنی ۱۳ مارچ (۲۲ اسفند)، بسته‌ی «Legendry Motors Pack» را نیز دریافت خواهید کرد که شامل خودروهای «Mercedes-AMG C 63 Touring Car 2016» و «Harley-Davidson 883 Iron 2017» خواهد بود.

با خرید نسخه‌ی «The Crew 2 Deluxe Edition» نیز که قیمت آن ۶۹.۹۹ دلار است به:

  • The Legendry Motors Pack
  • The Motorsports Deluxe Pack
  • Ford F-150 Raptor Race Truck 2017
  • Abarth 500 2008 Monster Truck Edition
  • Pilatus PC-21 aerobatics plane
  • ۳ عدد لباس برای شخصی سازی آواتار

دسترسی خواهید داشت. همچنین نسخه‌ی «Gold Edition» نیز برای بازی در نظر گرفته شده است که علاوه بر محتویات نسخه‌ی «Deluxe» شامل سیزن پس بازی نیز خواهد بود که قیمت آن به صورت دیجیتالی ۹۹.۹۹ دلار و به صورت فیزیکی ۱۰۹.۹۹ دلار خواهد بود ( نسخه‌ی فیزیکی شامل «Steelbook» این عنوان نیز خواهد بود).

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.