اخبار بازی

«Thanos» به دنیای «Fortnite» می‌آید

فیلم «Avengers: Infinity War» در حال شکستن تمام رکوردهای مربوط به سینما بوده و تاکنون فروش آن از مرز 1 میلیارد دلار نیز عبور کرده است. از سوی دیگر عنوان «Fortnite» نیز یکی از پرطرفدارترین بازی‌های دنیای گیم است که سود سرشاری را به جیب سازنده خود روان نموده است.  حالا به نظر شما ترکیب این دو عنوان محبوب چه نتیجه‌ای در پی خواهد داشت؟

Thanos

بر اساس گزارش «Entertainment Weekly»، مد جدیدی برای Fortnite تدارک دیده شده که در آن بازیکن می‌تواند با جستجو در نقشه به دستکش «Thanos»، شخصیت منفی Avengers، دست یافته و ناگهان تبدیل به او شود! با تبدیل شدن به Thanos شما قدرت خارق‌العاده‌ای به دست خواهید آورد که می‌توانید در مصاف با دیگر بازیکنان از این قدرت‌ها استفاده نمایید، دقیقا مطابق با آن‌چه در فیلم مشاهده کرده‌اید. ایده وارد کردن شخصیت‌های Avengers به دنیای بازی اولین بار در حین تدوین فیلم به ذهن کارگردان‌های آن خطور کرده و آن‌ها عنوان Fortnite را برای این کار مناسب دیده‌اند. سپس ایده خود را با کارگردان بازی در میان گذاشته‌اند که او نیز رضایت خود را اعلام کرده و نتیجه کار را به زودی مشاهده خواهید کرد. این مد به صورت رایگان بر روی تمام پلتفرم‌ها قابل دسترس خواهد بود.

مطالب پیشنهادی:

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.
بستن
بستن