اخبار بازی

شرکت نینتندو با همکاری Tencent روی نسخه جدید بازی Pokemon کار می‌کند

براساس بیانیه منتشر شده شرکت نینتندو به منظور افزایش تمرکز خود در بازار چین تصمیم گرفته تا با همکاری بزرگ‌ترین کمپانی گیم کشور اشاره شده یعنی Tencent نسخه جدید بازی Pokemon را بسازد.

تولید نسخه جدید بازی Pokemon توسط استودیو زیرمجموعه شرکت Tencent یعنی TIMI Studio صورت می‌گیرد که توسعه‌دهنده اصلی این شرکت بزرگ چینی بوده و وظیفه ساخت مهم‌ترین عناوین آن‌ها را بر عهده داشته است. بازی Honor of Kings، بازی Honor of Kings و هم‌چنین بازی Call of Duty Mobile از جمله مهم‌ترین آثاری است که در کارنامه کاری TIMI Studio مشاهده می‌شود.

بیانیه منتشر شده به طور واضح بیان می‌دارد که این پروژه یک بازی کاملا جدید بوده و شامل عرضه یک اثر موجود از مجموعه Pokemon برای بازار چین نمی‌شود. شرکت نینتندو پیش از این با همکاری شرکت NetEase بازی Pokemon Quest را برای بازار چین منتشر کرده بود. با این حال پروژه این شرکت با کمپانی Tencent، توسعه یک اثر جدید خواهد بود.

در رابطه با این که این بازی برای چه پلتفرم‌هایی ساخته می‌شود اسمارت‌فون‌ها با توجه به حضور TIMI Studio بر سر این پروژه قطعی به نظر می‌رسد. زیرا این استودیو به طور اختصاصی برای دستگاه‌های مبتنی بر iOS و Android بازی می‌سازد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.