اخبار بازی

استودیو Telltale Games دیگر بازی‌ها را به صورت اپیزودیک توسعه‌ نمی‌دهد

استودیو Telltale Games

استودیو Telltale Games به دنبال خرید دارایی‌هایش توسط شرکت LCG Entertainment در سال جاری تحت مالکیت و رهبری جدید آن‌ها مجددا به حیات بازگشت. با این حال به همان صورت که تغییراتی در استودیو از جمله در پرسنل و کارمندان آن صورت گرفته، رویکرد آن‌ها برای تولید بازی‌ها و احتمالا نحوه انتشار آن‌ها نیز با بازنگری همراه شده است.

جیمی اوتیلی (Jamie Ottilie) رئیس اجرایی استودیو مورد بخث در گفتگو با وبسایت GameDaily اظهار کرد در حالی که داستان بازی‌های آینده آن‌ها ساختار اپیزودیک خود را حفظ خواهد کرد، خود بازی‌ها به صورت یک‌جا توسعه پیدا می‌کند و دیگر به صورت قسمت به قسمت ساخته نخواهند شد. بدین ترتیب حتی اگر بازی‌ها به صورت اپیزودیک عرضه شوند پروسه ساخت و تولید آن به صورت تمام و کمال پیش از انتشار اپیزود اول به اتمام رسیده است.

ما (ساختار) داستان‌ها را به صورت اپیزودیک توسعه می‌دهیم اما برای نحوه انتشار آن‌ها هنوز تصمیم نگرفته‌ایم. فکر می‌کنم فرق مهمی که اکنون وجود دارد بدین شرح است که ما دیگر آثار خود را به صورت اپیزودیک نمی‌سازیم. چنان‌چه انتشار آن‌ها به صورت قسمت به قسمت صورت بگیرد تمامی آن‌ها قبل از عرضه اولین اپیزود در بازار آماده خواهند بود.

استودیو Telltale Games اخیرا بازی The Wolf Among Us 2 را مجددا معرفی کرده است. اثری که فرآیند تولید آن دوباره از اول و با بازگشت بسیاری از اعضای توسعه‌دهنده ارشد نسخه اول آغاز شده است. با این حال همان‌طور که تیم سازنده نیز پیش از این اظهار کرده بود به این زودی‌ها و به خصوص در سال 2020 نباید منتظر انتشار این عنوان باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.