اخبار بازی

بازی Telling Lies برای کنسول‌ها عرضه خواهد شد

عنوان جدید سازنده Her Story یعنی بازی Telling Lies قرار است در هفته آینده بر روی کنسول‌های Xbox One ،PS4 و Nintendo Switch عرضه شود.

بازی Telling Lies

پس از موفقیت بازی Her Story در 2015، آقای Sam Barlow از سال 2016 مشغول به توسعه عنوان جدید خود یعنی Telling Lies شد. یک سال بعد این بازی معرفی گشت و پس از آن، در سال 2019 برای پلتفرم Mac ،PC و iOS منتشر شد. حال شرکت Annapurna Interactive قصد دارد در 28 آپریل این عنوان را برای کنسول‌ها نیز عرضه کند.

عنوان Telling Lies شباهت‌هایی به Her Story دارد، اما داستان در اینجا به‌شکل پیچیده‌تری روایت می‌شود و با شخصیت‌های بیشتری سر و کار دارد. شما در این بازی، در نقش یک مأمور FBI قرار می‌گیرید و وظیفه دارید با دیدن ویدئوهای مختلف مربوط به 4 شخصیت اصلی پرونده‌ای را حل کنید. با اینحال، ویدئوهای موجود کامل نیستند و بازیکن باید اطلاعات موجود را در کنار هم بگذارد و تطابق دهد تا موفق شود از اتفاقاتی که افتاده سر در بیارد.

بازی Telling Lies هم‌اکنون بر روی پلتفرم Mac ،PC و iOS در دسترس است و در 28 آپریل برای Xbox One ،PS4 و Nintendo Switch منتشر می‌شود.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.